Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Volkan
    Caner Kjaer Ba Gökhan
    Souza - Diego
    Nani - RvP - Markovic
    Fernandao

11'iyle çıkardım ben olsam. İkinci yarı RvP yorulursa Diego'yu oraya çeker, Diego'nun yerine Topal'ı alırdım. Volkan Şen sakat olmasa 70'de falanda onu alırdım falan filan işte ama 11'i böyle hazırlardım. Souza/Topal değişikliği de olabilir, performansa göre ilerleyen haftalarda 11'de başlatırım işte birini. Ama muhtemelen bu şekilde çıkmayacağız. Bakalım bu kez nasıl çıkacağız, hala bir düzen, bir sistem yok Fenerbahçe'de. Kazanırız bugün ama kazanmaktan ziyade oynadığımız futbol önemli benim için. 0/2 bekliyorum. 0-1 ya da 0-2 alırız bence.

• Diego'nun yerine Topal'ı oynatırım, RvP'yi öne çekip 4-4-2 oynarım. Cesur bir oyun istiyoruz ama bu hocaya güvenmiyorum.

• Diego'nun yerine Topal'ı oynatırım, RvP'yi öne çekip 4-4-2 oynarım. Cesur bir oyun istiyoruz ama bu hocaya güvenmiyorum.

Kadıköy'de tamam ama deplasmanda 4-4-2 oynamamalıyız bence. Ayrıca Diego yokken takım çok kötü durumda oluyor. İleriye top taşıyabilen bir Diego var adam akıllı. Diego'suz olmaz bence.

• Kadıköy'de tamam ama deplasmanda 4-4-2 oynamamalıyız bence. Ayrıca Diego yokken takım çok kötü durumda oluyor. İleriye top taşıyabilen bir Diego var adam akıllı. Diego'suz olmaz bence.

Diego orta sahanın ortasında oynayamıyor, onun yeri forvet arkası. Karşımızda Kayserispor var, eski Kayseri değil. Ben bu maça 4-4-2 ile çıkıp gümbür gümbür top oynatırım takıma, tek forvet ile üretken olamıyoruz.

• Volkan
    Gökhan- Kjaer-Topal-Caner
    Souza- Diego
    Markoviç - RvP - Nani
    Fernandao
    Kadıköyde oynanan maçlar bu kadro şeklinde olmalı 4-2-3-1
    Deplasmanda 4-4-2 ye dönülmeli
    Gökhan- Kjaer-Ba-Caner
    markoviç-Topal-Josef-Nani
    Fernandao-Rvp

şeklinde olmalı.

• Diego orta sahanın ortasında oynayamıyor, onun yeri forvet arkası. Karşımızda Kayserispor var, eski Kayseri değil. Ben bu maça 4-4-2 ile çıkıp gümbür gümbür top oynatırım takıma, tek forvet ile üretken olamıyoruz.

Diego'suz olmaz diyenlerdenim ben. 4-4-2'de Diego mecbur göbek oynayacak. Ki oynasında, sorun olmaz :D.

Volkan
    Caner Kjaer - Ba Gökhan
    Souza(Topal) - Diego
    Nani - Markovic
    Persie - Fernandao

Güzel 11 ama riskli.

• Diego orta sahanın ortasında oynayamıyor, onun yeri forvet arkası. Karşımızda Kayserispor var, eski Kayseri değil. Ben bu maça 4-4-2 ile çıkıp gümbür gümbür top oynatırım takıma, tek forvet ile üretken olamıyoruz.

Bu maç 4-5 gol bekliyorum eğer 4-5 gol olmaz maç 1-0,-2-1 tarzı skor ile yener yada berabere kalma gibi skorlar olursa Pereiraya tepkiler artar yakın zamanda istifası gelir

• Risk alınmalı Meriç, ben iyi bir oyun istiyorum bu takımdan. Bu 11 iyi iş yapar bence, sürekli basan hücumu düşünen bir 11.

Mutfakta malzemenin en iyisi var ama iyi bir aşçı yok, aşçı yemek yapmayı öğrenene kadar biz açlıktan öleceğiz. Durumun özeti bu bence.

Vitor Pereira inşallah beni şaşırtır da üstteki 11 ile sahaya çıkar.

• Ersun yanal olsaydı keşke şuan 0 mağlubiyet her maç oturmuş kadro ve beşiktaşı bile rahat yenmiş halde olucaktık

Beşiktaş maçını kaybetmemizin 1. sebebi hakem değil Pereira. Fernandao'nun kaçırdığı 3 net pozisyonun en az 2 tanesini RvP rahat atardı, üstelik formu yükseliyordu.