Hava Forum Ana Sayfa yenileniyor...

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hava Forum Ana sayfamız yenileniyor. Karşılaştığınız hataları bize bildirirseniz bu yenileme sürecini en kısa sürede atlatmış olacağız :)

Ana Sayfa : http//www.havaforum.com

• /index.php sayfasına giden link eklenmemiş.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Zitat von CrossBench pid='96818' dateline='1404756265'

/index.php sayfasına giden link eklenmemiş.

index.php 'de forum kurulu.
    anasayfa/index.php 'de ise anasayfamız kurulu.

• Öyle değil. FORUM linki yok sayfada

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Zitat von CrossBench pid='96828' dateline='1404770445'

Öyle değil. FORUM linki yok sayfada

Anladım. Onları şu an ekliyordum tek tek :) Teşekkürler hatırlatma için...

• Wordpress'te forumdaki en son yazılan mesajları gösterebilecekseniz anasayfada küçük bir yer açın derim.
    Madem sitede güncelleştirmeler var şu teşekkür olayı ilede ilgilenilmesi iyi olur. :)

Albert Einstein

• Zitat von CrossBench pid='96832' dateline='1404780790'

Wordpress'te forumdaki en son yazılan mesajları gösterebilecekseniz anasayfada küçük bir yer açın derim.
    Madem sitede güncelleştirmeler var şu teşekkür olayı ilede ilgilenilmesi iyi olur. :)

Mybb forumdaki son mesajları wordpresste gösterme imkanımız varsa gösteririz. Araştırmalar sürecek :)

• Zitat von oxe pid='96834' dateline='1404802764'

admin kısayol sayısal modellere tıkladım bi hata yazısı geldi nedir durum?

.html kısımlar yazılmamış. Forumun altından tıklayabilirsin şimdilik.

Albert Einstein