Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • [size=6]S[/size]aat 07:30 Çay-Afyonkarahisar.
    Çarşıda da fotoğraf çekecektim fakat bana bakarlar diye çekmedim oysa ne güzel de manzaralar vardı :) !

Bu hâlinden eser yok şimdi :D !!!

:S

Bu kış da burda başlamadığı gibi biter.!.

AF-YOK

• Mart ayında Afyonkarahisar santimlerce kar görürdü önceden. Nisan 20'sinde kar yağdığını bilirim en fazla :D

Yani Nisanın 1'i gelmeden kar yağma ihtimâli Afyonkarahisar için %90. 40 cm'den aşağısı kesmiyor ki beni :D

Ama %90 ihtimâl bu sene için geçerli değil bu kış "FİNİSH"'i verdi dostum :) !

11 Hours Later:

AF-YOK

Einmal editiert, zuletzt von KarTutkusu03 ()

• Siz yine iyisiniz ince bir örtü bile oluşmuş fotoğraflara bakılırsa.Bugün de yer yer kar alıyorsunuz.Bursa/Osmangazi'de ben havada dahi kar göremedim.Haline şükret kısacası. :D

Sibiryasız kışa kış demem;azor balsa sibirya duble kaymaktır.

Sistemci

• Zitat von KarTutkusu03 pid='92893' dateline='1394644605'

Çimenlerin
    üstünü çekebilseydim ben de keşke..

Biz de iyi tutmuş sizde az tutmuş beton etkiliyor kanka.:)

• Zitat von Effective Snow (Oğuz03) pid='92966' dateline='1394719270'

Biz de iyi tutmuş sizde az tutmuş beton etkiliyor kanka.:)

Evet Oğuz çok haklısın bu konuda.Bu duruma Bursa'dan bir örnek vereyim diye düşündüm ama aklıma gelmedi.:D

Bu arada bugün yine kar aldınız.Bir kaç fotoğraf video vs. varsa elinde paylaşırsan sevinirim. :)

Sibiryasız kışa kış demem;azor balsa sibirya duble kaymaktır.

Sistemci

• Zitat von Engin(Bursa) pid='92992' dateline='1394733671'

Evet Oğuz çok haklısın bu konuda.Bu duruma Bursa'dan bir örnek vereyim diye düşündüm ama aklıma gelmedi.:D

Bu arada bugün yine kar aldınız.Bir kaç fotoğraf video vs. varsa elinde paylaşırsan sevinirim. :)

Bu fotoyu sınıfta çektim, bunun 5 dk ardı daha kuvvetliydi, fotoda net çıkmamış bu arada :) .

videoyu burada bulabilirsiniz https://www.facebook.com/groups/1414998002082719/ .

AF-YOK