Kar veya Yağmuru Niçin Sever ve Haz Duyarsınız?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • [size=6]E[/size]vet dostlar.
    Bariz forum sessiz ve hüzünlü, biraz da hayallere dalmak gibi bir şey olsun ve başkalarının duygularını da öğrenelim.
    Niçin, Hava İlginizi Çeker?¿?

:)

Yetkililer; konuyu "Site İçi Haberler'e" taşıyabilirsiniz, ben taşıyamıyorum veya da açamıyorum...

• Zitat von KarTutkusu03 pid='83592' dateline='1389637850'

Vardır vardır, zorlayin Beyninizi; Allah bizlere bu aşkı vermiş de asik olduğumuz yanı nedir? ;)

sakinliğin,huzurun,temizliğin sembolüdür.
    ama bu aralar platoniğe döndü;)

• kar yağişini izlemek harikadir geceleri...hava kırmızı.... elinizde kahve....evdeki tüm ışıklar kapali.hele elektrikler gitmişşe daha harika..heryer sessiz ve karanlık.belkide elektiklerin gitmesine kızmadiğimiz nadir anlardir:) sonra dayanamazsiniz ve kendinizi caddelere atarsiniz.yoğun kar yağişi altında yürümek harika bir his bence.yerdeki taze örtünün çikardigi ses.. o sesss

özledim....

• Aşkın, bağımlılığın bir farklı boyutudur. Aşk, kar'a; bağımlılık, modellere karşı hissedilir.
    http://ethemavcilar.blogspot.c…irleri-icin-yaratlms.html
    Bu yazıda anlatılan olaydır aslında. Verilen, doğduğunuz şehir, bir oyuncağınız... gibi örnekler yerine kar getirmeniz yeterlidir.
    Tek fark, bizim gözümüzde kar tanelerinin düşüncelerinin olmaması. Düşünceleri olmadığı için, bizimle aynı düşüncelere sahip olmaları değildir bizi onlara bağlayan. Onlar güzeldir, ona bakan gözler kadar güzeldir. Onlar, sizinle aynı güzelliğe sahiptir, bu nedenle kopması imkansız bir bağ oluşturabilirsiniz/oluşturursunuz.
    Bizim "O" zamirimiz, elbette "Kar" yerini tutuyor :)
    E tabii bir de salep diye bir gerçek var :D Geceleri kızıl gökyüzünü de unutmamak lazım :)

(Blog bana aittir :) )

Einmal editiert, zuletzt von FRMHFHF ()

• Hani yatarken dışarda kar varsa içersi bembeyaz olur sonra karın yerde olduğu gün öğle saatlerinde dışarda çocukların sesleri gece ise ölüm sesizliği olurya bu yüzden kar ...........

• Kar Tarifi olmayan bir güzelliktir...
    Kar Doğanın en saf halidir;Gelinliğidir.
    Kar Saflıktır.Kar Sevgidir...
    Kar RABBİM'in bizlere bahşettiği bir güzelliktir.
    Kar Doğal bir Virüs Savar.Doğal bir Koruyucudur...
    Kar Duyguların,Hislerimizin(Romantizmin)adıdır.Ne derdi Nilüfer...''Her yerde kar var Kalbim senin bu gece''
    Kar daha ne sayayım :) çocukluğumdan bu tarafa Kar aşkıyla yaşadım.Ve de halada yaşıyorum..İnşallah yaşıyacam da.
    Ama tüm mevsimleri de severim.Ancak;Kar aşkım hepsinin üstündedir.
    Bulunduğum konumumda Türkiyemizin 4 mevsime ev sahipliği yapan..;en güzel yerlerinden biri olduğu için de;çokda mutluyum.

Einmal editiert, zuletzt von ozaN37 ()

• Bu ahlaksız kişi banlanmıştır.Birde sizde lütfen mesajı alıntı yapıp cevaplamayın.Sizin mesajlarınız da doğal olarak silinmiştir.

• Zitat von BaFRaLi55 pid='87495' dateline='1390931858'

tamam sorun değil banlanmasi daha önemli ... durup dururken nereden geliyor bu adam hep ayni kişi olduğundan şüphe ediyorum

Şimdi tekrar üye olmaya çalışıyor ama banı yedi deniyor yine ama.

• havaforum üyeleri olarak sevmeyip , haz duymuyorum demeyen olmayacaktır diye tahmin ediyorum o nedenle her ne kadar iyi niyetle açılmış bir başlık olsada konuyu gereksiz buldum (yalnış anlaşılmak istemiyorum)

• Zitat von ceyl_37 pid='87512' dateline='1390934206'

havaforum üyeleri olarak sevmeyip , haz duymuyorum demeyen olmayacaktır diye tahmin ediyorum o nedenle her ne kadar iyi niyetle açılmış bir başlık olsada konuyu gereksiz buldum (yalnış anlaşılmak istemiyorum)

Abla, başlığı iyi oku lütfen. Ben zaten pozitif/negatif cevap diye bir şey demedim ki. Sevenler açıklasın niçin sevdiğini dedim :).

AF-YOK

• Zitat von KarTutkusu03 pid='87588' dateline='1390944120'

Abla, başlığı iyi oku lütfen. Ben zaten pozitif/negatif cevap diye bir şey demedim ki. Sevenler açıklasın niçin sevdiğini dedim :).

Canım iyi niyetinle açtığını biliyorum tabiki zaten yalnış anlaşılmak istemediğimi söyledim.daha fazla uzatıp konu dışına çıkmayalım.Başarılar diliyorum ben sana