"MÜZİK Ruhun Gıdasıdır"

• Lana Del Rey-Ride (10 dakikalık versiyon)

[youtube]Py_-3di1yx0[/youtube]

Efsane bir sesi var bu kadının. Dinleyin ve 10 dakikalığına kendinizi bu dünyadan soyutlayın :)

• Ben electrepop dinlerim genelde. Tavsiyem Davit Guetta ve LMFAO'dur. Lmfao'nun 'Know It''den ziyade, 'Party Rock' şarkısı daha güzel bence. Ama diğeri daha popüler :D.

Davit Guetta-Lmfao'nun, iki en sevdiğim şarkıcının, muazzam şarkısı.
    Gettin Over You
    [youtube]hWjrMTWXH28[/youtube]

Bir diğeride bu ;
    Lmfao - Party Rock
    [youtube]KQ6zr6kCPj8[/youtube]

Sizin şarkılara göre benimkiler amma hareketli ve enerjik kaçtı ama yapacak birşey yok, bu genç yaşımda böyle hareketli şarkılar dinlemeden mutlu olamıyorum :D.

• Ya benim en sevdiğim şarkıların albümü müstehcen içerikli bişiy de o yüzden paylaşamıyorum. Bu paylaştıklarım da hem en sevdiklerim değil aklıma gelen sıradan parçalar. :)

Pary Rock'u bilmeyen nadir! :hfyeni (18):

• Son zamanlarda hayatın koşulları nedeniyle sadece ve sadece Lana Del Rey dinliyorum :D Dönem dönem bağlanırım tarzlara. Ama peşine takıldığım tarzların içinde sürekli bir melankoli gizlidir. Dertsizlikten dert yaratmayı çok severim :D Uzun hikayeler yazmayı da çok sevdiğim için, konu gerekiyor, ben de melankolik müzik dinleyerek içimdeki karamsarlığı ortaya çıkarıyorum :D Üzülmeyi seven biriyim yani. Özellikle Sagopa Kajmer'in bazı şarkıları vardır ki hayata en güzel cevaptır, ama şu sıralar sadece Lana. Biraz, bayan sesiyle melankoliğe bağlamak istiyorum :D

• KarTutkusu03 pid='82194' dateline='1389301344' wrote:

Ben de yeri geldiğinde veya da gelmediğinde üzüntülü şarkılar dinlerim. Fakat müzik öğretmenimiz sakıncalı dediğinden beri kendimi biraz kısıtlıyorum. :D

müzik öğretmenin haklı :D karamsar şarkılar insanın hayatını mahvedebiliyor