M-G-M Tahminleri Değerlendirmeleri ve Yorumlamaları

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bu forum ne hale gelmiş ya! bakayım dedim pişman oldum, asıl konuları bulamıyorum sizin yüzünüzden! bırakın kardeşim ne yaparsınız ne edersiniz bırakın forumu açanların bilenlerin yorumlarını okuyalım, büyük beklenti yapıyorsunuz sonra beklediğiniz gibi olmayınca dalaşıyorsunuz! ne yaparsınız ne kadar biliyorsunuz ki çok tecrübeli olsanız tv lerde görürüz sizi yada bilirkişi olarak yorumlarınız çıkar sağda solda! bırakın bu işleri bizlere biraz saygı gösterin! foruma hava durumunu öğrenmek için üye oldum, bu sadece hava ya amma ciddiye alıyorsunuz! susunda bi yazıları takip edelim..!

• O değilde bugün Ardeşen belediye başkanı Hakan Gültekin'i makamında ziyaret ettim.

30 dk konuştuk.Sert bir soğuk ineceğini ve oldukça kar yağabileceğini anlattım, o da meteoroloji'den haber aldıklarını söyledi.

2 grayder, 1 kamyon ve 1 kepçe alındı ve tuz stoklandı.Makbuzları dahi gördüm.Verimli bir görüşme oldu ve anlayışım için teşekkür etti

Sorumlu vatandaş Semih.TEBRİK EDERİM seni uşağum :hfyeni (29):

Ayrıca kimseyi kırmak istemedim.Bu gün finallerim vardi.Biraz gergin bir gün oldu benim için

• bu forum ne hale gelmiş ya! bakayım dedim pişman oldum, asıl konuları bulamıyorum sizin yüzünüzden! bırakın kardeşim ne yaparsınız ne edersiniz bırakın forumu açanların bilenlerin yorumlarını okuyalım, büyük beklenti yapıyorsunuz sonra beklediğiniz gibi olmayınca dalaşıyorsunuz! ne yaparsınız ne kadar biliyorsunuz ki çok tecrübeli olsanız tv lerde görürüz sizi yada bilirkişi olarak yorumlarınız çıkar sağda solda! bırakın bu işleri bizlere biraz saygı gösterin! foruma hava durumunu öğrenmek için üye oldum, bu sadece hava ya amma ciddiye alıyorsunuz! susunda bi yazıları takip edelim..!

Kardeş benim gibi yap sadece bloglara bak :D Diğer yerler adama stres pompalıyor

• Ben tartışmayı ve eleştirmeyi severim. Hakaret olmadığı sürece bunu yapmalıyız. İnsan başka türlü gelişemez ilerleyemez. Yararlı bizim açımızdan :)

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Sorumlu vatandaş Semih.TEBRİK EDERİM seni uşağum :hfyeni (29):

Ayrıca kimseyi kırmak istemedim.Bu gün finallerim vardi.Biraz gergin bir gün oldu benim için

Teşekkürler Kadir abi :)

Ardeşen, Rize'nin en büyük ilçesi ama yoğun bir karda oldukça sıkıntı çıkabiliyor.Bu bir vatandaşlık görevidir.

Bu inceliği herkesten bekliyoruz.

• 2013 kışı stress yaptı forum ahalisinde.boş verin arkadaşlar birbirinizi kırmayın.sistemin tadını çıkarın.daha nice sistemlere inşaallah.çok şükür.

• Kardeş benim gibi yap sadece bloglara bak :D Diğer yerler adama stres pompalıyor

hakkaten haklısın ya mgm de bi rapor kaç adamın imzasından geçiyor sonucta devlet kurumu orayı bile ciddiye alıyorlar bi garip millet ya.. şu üstadları bi okiyim dedim bulamıyorumki adam çatalcanın bilmemne köyünün havasını soruyo:)!!

• 2013 kışı stress yaptı forum ahalisinde.boş verin arkadaşlar birbirinizi kırmayın.sistemin tadını çıkarın.daha nice sistemlere inşaallah.çok şükür.

katılıyorum! bırakın ne gelecekse gelsin nazar değdireceksiniz walla..