2013 / 2014 Kış Sezonunda Sitemiz

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Değerli Üyelerimiz Sitemizde 2013/2014 Kış Sezonunda Görmek İsteğiniz Yenilikler Nelerdir?

Arkadaşlar lütfen bu konuda sitemizde yeni sezonda görmek istedikleriniz, beklentileriniz..vb gibi konularla ilgili istek ve dileklerinizi paylaşınız.

Bu konu tamamen size yeni sezonda daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet sunmak için açılmıştır.Kesinlikle konuda tartışma..vb olaylar yaratacak mesajlar paylaşmayınız.

Hava Forum Yönetim

• Ilk olarak sohbet bölümünün açılması bu olursa konulara mesaj atılmasına azalma olsada sohbet yerinin yanına konularla ilgi ayrı bir bölme açılıp konularla ilgili olarak oraya mesaj atılıp yukarıdaki tabloyada verilebilir
    anlatabildiysem iyidir biraz karışıkta

• Forumdaki konularin yaninda bulunan saatlerde pm yazisinin kaldirilmasi ve bu bölgenin yazilari soluk bunun iyilestirilmesi birde mümkünse telefondan resim yükleyebilsek 10 numara olur :)

• Sohbeti açabiliriz fakat forum yapımızı daha basit bir yapıya çeviremeyiz. Bizim forum yapısı h.turkaya göre daha gelişmiştir.

• Kış sezonunda hava forum yazan yerin altında forum modeller diye seçenekler varya oranın altına haberlerde altayazı geçer gibi yeni kar yağmaya başlayan illler kar yağan iller kky yağan iller yağmur başlayan iller yağmur yağan iller bunları bekliyorum ayrıca yağışın kuvvet biçimininde yer verilmesini bekliyorum mesela
    kar yağan iller istanbul:kuvvetli karlı izmir:hafif karlı gibi tabi bu yazılar alyazı gibi kayacak şekilde
    ayrıca yanında derecelerde yazssa iyi olur bunu kabul ederseniz sevinirim

• Arkadaşlar görüş ve isteklerinizi elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışacağız ki; bu her zaman böyleydi ve bundan sonrada artarak devam edecek.

Elbette burada yazan istek ve önerilerinizin bazılarını yapabileceğiz, bazılarını yapamayacağız ancak her zaman sınırlarımızı zorladık ve zorlayacağız.

Tek amaç ve gayemiz size daha kaliteli hizmet vermek...

Umut Can OĞUZ...

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()

• Forum sisteminin kesinlikle Havaturkadan daha iyi olduğunu ve değiştirilmemesi gerektiğini düşünüyorum . Havaturkanın forum sistemi rezalet , Havaturkayı değilde HF'yi ( üye olmadan önce ) seçmemin tek sebebi buydu . Sohbet gelirse iyi olur diye düşünüyorum . Başkada bir isteğim yok .

• Forum sisteminin kesinlikle Havaturkadan daha iyi olduğunu ve değiştirilmemesi gerektiğini düşünüyorum . Havaturkanın forum sistemi rezalet , Havaturkayı değilde HF'yi ( üye olmadan önce ) seçmemin tek sebebi buydu . Sohbet gelirse iyi olur diye düşünüyorum . Başkada bir isteğim yok .

Aynen katılıyorum Meriç'e sohbet gelse iyi olur onun dışında HF MAĞAZA harika çok güzel.Sohbet kalktı diye siteyi terkeden var..

Admin abi yarışmalar çok zor az daha kolaylaştırsak. :D

• Kış sezonunda hava forum yazan yerin altında forum modeller diye seçenekler varya oranın altına haberlerde altayazı geçer gibi yeni kar yağmaya başlayan illler kar yağan iller kky yağan iller yağmur başlayan iller yağmur yağan iller bunları bekliyorum ayrıca yağışın kuvvet biçimininde yer verilmesini bekliyorum mesela
    kar yağan iller istanbul:kuvvetli karlı izmir:hafif karlı gibi tabi bu yazılar alyazı gibi kayacak şekilde
    ayrıca yanında derecelerde yazssa iyi olur bunu kabul ederseniz sevinirim

arkadaşlar sizce benim bu düşüncem iyi olabilirmi ??

• Güzel de o nasıl olacak ki ? O işle bir kişinin ilgilenmesi lazım . Yanılmıyorsam internette an an böyle bilgi aktaran bir şey yok ? Tabi yanılmıyorsam :D . Gerçekleşse enfes olur ama :4722

aslında herkez haftasonu sabah akşam gece ha bide arada boş oluyo bazende okullar tatil olur o arada moderatörler ilgilenebilir

• aslında herkez haftasonu sabah akşam gece ha bide arada boş oluyo bazende okullar tatil olur o arada moderatörler ilgilenebilir

Bir ara ana sayfamızda hem son durumu hemde ilerki günlerdeki durumu anlatan bir sistem yapmıştık.
    Sizin dediğiniz çok ama çok zaman isteyen ve şuan yapılmışsa ücret karşılığında bu sistemi yapan tarafından izinle yayınlanması gereken bir sistem.

Biz zaten Hava Forum çatısı altında HavaRapor.com sistemini hayata geçirdik, belki ana sayfamıza bu sistemi koyabiliriz.
    Ancak bundan ötesi zor görünüyor.