Beko Basketbol Ligi 2013-2014 Sezonu (BASKETBOL)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • --DUYURU--

Arkadaşlar konu ikinci bir zamana kadar kapatılmış olup, özelikle yönetimdeki arkadaşların konuyu uzatmaları sebebiyle başta yönetici arkadaşlar olmak üzere son mesajlardaki bir kaç arkadaşımıza daha hem mesaj yoluyla hemde Uyarı Seviyesi yoluyla gerekli ikaz ve cezalandırmalar yapılacaktır.

Co @dmin:Umut Can Oğuz

• Utanın kendinizden. Bir konuyu nerelere çekiyorsunuz. Bir çoğunuz birbirinizin yüzüne konuşamazsınız. Klavyenize güveniyorsunuz. Ayıp....

Bonjour!

Fenerbahçe'nin işgal kuvvetleriyle maçlar yaptığını hatırlatıyorum.
    Yada başkanınızın Atatürk'e suikastten idam edildiği.

Tepkilerinizi özelden alabiliim.

Galip Kulaksızoğlu ve St. Joseph'i araştırmadan gelmeyin.

Neyse birkaç aylığına sadece dünya kupası konusu açık kalsa iyi olur.
    17 Temmuz ve sonrasında spor temizlenecek. O zaman ciddi ciddi spor konuşulur.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Zitat von Kar Hastası pid='96064' dateline='1403264261'

Ediyorum. :) Madem serbest burada hakaret bende ederim

Sende başka hakaret eden olmadı. Neyse zaten gerekeni yapacağım.

• Arkadaşlar şu işi bir aşamadınız. Futboldaki tartışmayı basketbola da taşıdınız. Sonunda ağır cezalar vereceğiz ve dönüş yapmayacağız. Şimdi konuyu tekrar açıyorum, tartışmaları sona erdirin.

• Evet arkadaşlar, lütfen birbirimizi kırmadan davranalım önümüz Ramazanlık, bu forumda bizlere örnek olacak kişi sizlersiniz, bir daha olmasın lütfen. Aytaç abi senden ricam arkadaşlara bu seferlik ceza vermemen :) .
    Meriç, Tunahan; bugün bir de cuma günü lütfen kalp kırmayın barışın. Biz burda bir forum ailesiyiz :) .

AF-YOK

• Zitat von KarTutkusu03 pid='96080' dateline='1403266141'

Evet arkadaşlar, lütfen birbirimizi kırmadan davranalım önümüz Ramazanlık, bu forumda bizlere örnek olacak kişi sizlersiniz, bir daha olmasın lütfen. Aytaç abi senden ricam arkadaşlara bu seferlik ceza vermemen :) .
    Meriç, Tunahan; bugün bir de cuma günü lütfen kalp kırmayın barışın. Biz burda bir forum ailesiyiz :) .

Ceza yok, sözlü uyarı verildi sadece :)

• Şimdi bir şey demek istemiyorum ama çok çocukça bir t-shirt ayrıca bir ayrıntı daha var şampiyonluk tişörtünde bile Galatsaray izi var ; )

Einmal editiert, zuletzt von Gréy ()

• Zitat von Gray Cities pid='96121' dateline='1403292134'

Şimdi bir şey demek istemiyorum ama çok çocukça bir t-shirt ayrıca bir ayrıntı daha var şampiyonluk tişörtünde bile Galatsaray izi var ; )

Ezeli rakip olduğumuz için olabilir abi. '' Fener Ağlama '' - '' Çalgısı Karısı Cimbom '' gibi şeylerde bunlara örnek.

• Zitat von Carl2 pid='96124' dateline='1403296360'

Ezeli rakip olduğumuz için olabilir abi. '' Fener Ağlama '' - '' Çalgısı Karısı Cimbom '' gibi şeylerde bunlara örnek.

Bunlar tatlı şeyler ama bizim toplumumuz her şeyi abartmayı sevdiği için tabi bu durumların gülümseten yönleri fazla uzun sürmüyor işim içine küfür giriyor iş değişiyor.:D