Beko Basketbol Ligi 2013-2014 Sezonu (BASKETBOL)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zitat von Carl2 pid='95743' dateline='1402689545'

Küfür ettik, sizde ettiniz.
    Yabancı madde attık, sizde attınız.
    Hocamız teknik faul aldı, sizinki de aldı.

Fenerbahçe konuşuldu-konuşuluyor, bakalım Galatasaray konuşulacak mı ?

Tebrikler Fenerbahçe Ülker. Seri en kötü ihtimalle 4-3 bizim. Oğuz Savaş'ın da annesi vefat etmiş, Allah rahmet eylesin.

Galatasaray konuşuldu, konuşuluyor. Fenerbahçe bakalım konuşulacak mı? Çünkü ceza alan Galatasaray olmuştu. Doğrusu ve akla yatanı budur bence. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Bizim toplantıyı konuşan yok mu?

Ne demiştim? >>> "Galatasaray konuşuldu, konuşuluyor. Fenerbahçe bakalım konuşulacak mı?"

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yöneticileri 100 yılı aşkın bu süre içinde EN KÖTÜ, EN TERBİYESİZ, 2. YÖNETİMDİR.

Yorum yapmayın bunun üstüne...Verebilirim dahasını....

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Fenerbahçe'nin saha olayı daha fazlayken neden hala ceza almadı?

Albert Einstein

• Fenerbahçe taraftarı sahaya yabancı madde atmadı. Sadece küfürlü tezehürat vardı. Bu yüzden Fenerbahçe'nin saha olayı daha fazla demek saçma olur. Ceza vermemesi TBF'nin ayıbı. Aziz Yıldırım'ın her atıp tuttuğu böyle pısırıklaşacaksa, yazık.

• Meriç attılar. Bench'i temizlettiriyorlardı.

Albert Einstein

• Zitat von CrossBench pid='95798' dateline='1402934082'

Meriç attılar. Bench'i temizlettiriyorlardı.

Su şişesi felan görmedim. O yüzden atmadılar diye biliyorum. Attılarsa ayıp etmişler.

• Beko basketbol ligi final serisi 6.maçında Galatasaray Fenerbahçeyi 85-77 yenerek seride durumu 3-3 'e getirdi.Serinin 7.ve aynı zamanda son maçı perşembe akşamı oynanacak ve bu sezonun şampiyonu belli olacak.Kim olursa olsun bence her iki takımda şampiyonluğu haketmiştir.Ne diyelim hak eden kazansın.:)

• İyi galibiyet. Son maçı kazanmak güzel olur. Ama yenilsek dahi Galatasaray, Fenerbahçe'ye göre daha iyi bir sezon geçirmiştir. Kısıtlı bütçe, gelir ve kadroya göre.

ultrAslan'ın öğle saatlarınde yaptığı açıklama vardı. TBF gereğini yapmazsa ve bizde bu maçı kazanırsak Ülker Arena'da maça çıkmayalım diye. Maça çıkarız ama ultrAslan'ın işin peşini bırakmaya niyeti yok. Yönetim çok çok çok çok yetersiz. Sadece laf oyunları. İcraat yok. İyi laf koyabilirsin ama oda bir yere kadar.

Obradoviç'in havası erkeklereymiş.

Oppa Gangnam Style :)

Albert Einstein

• Galatasaray SK resmi twitter, instagram ve google + hesaplarından Ülker Arena' da ki maçla ilgili takioçisiyiz diyerek 4 fotoğraf paylaştı ancak sayı artabilir.

Einmal editiert, zuletzt von Gréy ()

• 5 tane oldu

Albert Einstein

• 7 Maça inşallah çıkmayız... h

Öncelikle Kiralanmış Basın..

Yönetim uyuma törör arenaya takımı gönderme ! bu takıma sahip çıkılması lazım bu küfürbazlardan hesap sormayan yönetim çekip gitsin !

Ve son olarak noktayı koyacak 3-4 videodan biri..

mesele mücadele meselesi deği..ülker terör arenada oynanacak olan maçın sonucu çoktan belirlenmiş..hakemler,seyirci terörü vs..siz istediğiniz kadar mücadele edin bu faktörlerle baş edemezsiniz...bunca olaydan sonra fb ye ceza verilemiyorsa gerisini hesap etmek zor değil..bu adaletsizliğe şerefsizliğe türk sporunu esir alan bu küfürbazlara yapılacak tek şey takımı sahaya çıkarmamak..

ultrAslan'ın sayfasından Kesitlerle böyle bir yazı yazmak geldi içimden..

Liberta Per Gli ultrAs ! A C A B

Faşizme Karşı Omuz Omuza !

Einmal editiert, zuletzt von ultrAslan ()

• Kardeşim siz kimin salonuna terör arena diyorsunuz.Abdi ipekçide 18 kez küfür edildi.Televizyonda ses kısıldı.Arenada kaç kez sesi kıstı yayıncı kuruluş.siz böylesiniz işte,bir Ergin Atamana sahip çıkamıyorsunuz.Adam tahrikçi hangi hoca`rakibe 2 avans verdik`diyebilir Mahmut Uslu hakkında`pantolonunu indirip bana küfretti`diyor yahu Mahmut Uslu nerde sen nerde indirse illaki görürdük.İlginçtir nerde tahrikçi,sevilmeyen vs. varsa Galatasarayda toplanıyor.Sizin o sözde taraftarınızın yaptığı şerefsizliğin yanında bizim yaptığımız devede kulak.

Galatasaray Spor Kulübü her branşta ortamı germeye çalışıyor.Ebedi dost kavramının içini boşaltmıştır.Biz sizin yaptıklarınızı unutmadık.Utanmadan şu açıklamayı yapıyorsunuz`Aziz Yıldırım ve ekibi türk sporundan silinmelidir`.Ünal bey son 16 yılda Galatasaraydan kimler silindi unutma.Siz Aziz Yıldırımın tırnak ucu olamazsınız.Artık Fenerbahçe taraftarı bıkmıştır.Her platformda bize şikeci diyenler Türkiyeye şikeyi sokanların onlar olduğunu unutmasın.Eski TFF yönetiminde olan Ebru Köksal,İlhan Helvacı ve Lütfi Arıboğanın UEFA`ya Fenerbahçeyi şikayet edip ceza aldırıp sonra Galatasaraya geçip birinin yönetim kurulu üyesi birininde icra kurulu başkanı olduğunu unutmadık.Gelecekte maçlarda büyük olaylar sonucu yaralanmalar hatta ölümler olursa tüm sorumlusu Ünal Aysal ve ekibidir.

Final serisi son maçında seyircimiz önünde şampiyon olarak size en büyük dersi vereceğiz.

Artık Fenerbahçe ve Galatasaray dost değil tam tersi düşmandır.Dostluğu bitirip düşmanlığı başlatan Galatasaray Spor Kulübüdür.

• ultraslan ve lazuri ikinizinde üslubu çok yanlış.
    Lazuri sende kanıtlarla gel lütfen. Lütfi Arıboğan, Ebru Köksal iddaaları UEFA, CAS ve Yargıtay tarafından tam 5 kere dolaylı yoldan aklandı. Kanıtlarla geldiğin takdirde "eyvallah" derim lazuri. :)

Aziz Yıldırım asker kaçağı olan, şikeci, küfürbazın önde gidenidir desem sen gelip burada bana etmediğin lafı bırakmazsın. Belki küfüre kadar götürürsün olayı. Orasını bilemem.

Daha fazla yazmayacağım. Eğer benden bazı şeyleri öğrenmek istiyorsan özelden yazabilirsin. Sana "kendi gerçeklerimi" değil "dünyada kabul edilen ve kanıtlanan gerçekleri" anlatayım.

Bu yüzden bu konuşmayı bu konuda daha fazla uzatmayın. Her türlü tepkiyi bana özelden gösterebilirsiniz. Merak etmeyin alınmam. :)

Albert Einstein

• Cross Aziz Yıldırımı muhteşem tanımlamışsın, ellerine sağlık (ironi yapmıyorum, ciddiyim). Ülker Arena'ya '' Terör Arena '' diyenlere yorum yapmak saçmalık olur. Komiksiniz (öyle diyenler)... Ülker Arena'nın bende saha kapatma cezası alacağını düşünmüyorum. Oyun taraftarların olayları yüzünden bir kez bile durmadı, Abdi İpekçi'de yanılmıyorsam 15 dakika ara verilmişti. Galatasaray taraftarının mı, uA'nın mı bilmem ama basın sizi savunmadığı her vakit onlara '' Satılmış Basın '' derseniz, size bağnazlardan başka kimse inanmaz.

Taşlanan takım otobüsümüz ;

• Sorun anansun yapılmaması değil sorun o hakemlerin bu kadar tahriklere rağmen neden anonsu yaptırmadığı.

Einmal editiert, zuletzt von Gréy ()

• Terör derken gerçek anlamı ile mi deniyor? Hayır.
    Sen Ülker Arena'ya maça gittin. Biz Terör Arena dedik. Ee o zaman ne oldu? Salondakiler terörist oldu. Bu yönden bakmak lazım. Zaten bu terör olayı 12numara'dan geliyor. TT Arena için öyle demişlerdi. Bu sefer taraftarlardan (uA değil.) iadei itibar oldu. Çokda güzel oldu diyeyim ben.

HAKEMLER anons yaptırmadığı için durmadı oyun. Obradovic hakemin üstüne yürüyünce hakemler içeri gitmişti Abdi İpekçi'de. Ülker Arena'da olmadı bu. Anons bile çok çok az yapıldı.

Son maça atanan hakem serinin 2. maçınını katleden hakem.

Bunu izlediniz mi?

[youtube]hidUTY1uzJY[/youtube]

Albert Einstein