Spor Toto Süper Lig 2012-2013 Sezonu şampiyonu Galatasaray (FUTBOL)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Adamlar 2 sene üst üste ligi kazandı, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadı, bize de adam akıllı tebrik etmek düşer helal olsun.
    Tebrikler Juventus

• GALATASARAY Giden her sevgilinin ardından
    Hep biz olduk el sallayan
    Haykırsak duyarlar mı sesimizi
    Hangi sevdadan galip çıktık ki
    Yürüyoruz sessiz ve kederli
    Nevizade geceleri
    İnletiyoruz hep cıkışında İstiklal caddesini
    Boşuna çekilmedi bunca çile
    İçiyoruz gündüz gece
    Haykırdık ama duymadı hiç kimse
    Peşindeyiz heryerde
    Zaten aşklar hep yalan dolan Sonu hep acı hüsran Bize her sevdadan geriye kalan Sadece Galatasaray ….

• Adamlar 2 sene üst üste ligi kazandı, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadı, bize de adam akıllı tebrik etmek düşer helal olsun.
    Tebrik :ler Juventus

:hfyeni (28):

Böyle dalga geçme yazilarini ónce GS buldu buna benzer bir sûrû replik var bende

• Dalga geçmedim ki, öylesine ortaya bir şaka attım :D Ben daha önceden Galatasaray'ın şampiyon olacağını söylemiş, tebrik de etmiştim zaten :)

• Galatasarayın şampiyon olması gayet normal ,sürpriz değil,ancak önemli olan bu havaların inatla tam 1 yıldır mevsim normallerinin üzerinde seyretmesidir, anormal olan budur. Artık istatikçilerin, sıcaklık ortalama değerlerini yeniden gözden geçirmelerinin zamanı gelmiştir.

• Fatih Terim seneye kalmadan gidebilir. Ne zaman başarıya ulaşsa takımından ayrılıyor. Uefa kupasını aldığında daha Süper Kupa mücadelesini beklemeden başka bir takıma gitti. O yüzden şuana kadar hiç bir Türk teknik direktör Süper Kupa'yı almadı. Seneye kalır bence ama diğer yıl kesinlikle takımdan ayrılacaktır.

• Adamlar hala 2010-2011 sezonu kupasını müzelerine götürme peşindeler yaw :( İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamasını izledim de gülmekten yerlere yattım, yok Boğaz Köprüsünde kemençeyle horon çekçeklermiş de, bayram etçeklermiş de.... 2011'deki kupayı bırak da sen önce önümüzdeki sezona bak. Buldular bir bahane, bundan sonra Trabzon lig kupasını asla alamaz.

• Fatih terimin ne zaman gideceğini bilmem ama ALLAH aziz yıldırım ve aykut kocamanı fenerin başından eksik etmesin. Onlar sayesinde galatasaray başarıdan başarıya koşuyor, resmen aziz yıldırım 8 gs şampiyonluğu, 1 uefa kupası, 1 süper kupa, 4 türkiye kupası, nice cumhurbaşkanlığı ve tc süper kupaları görmüş. ALLAHIN izni ile sırada şampiyonlar ligi şampiyonluğu var, ha gayret aziz biraz daha sabret, terketme bizi:)

• Aytaç abi bişe sorucam sen şu kışa ne kadar kaldı geri sayım sayfasını hangi aya göre yaptın eylülden sonra kış başladı demektir doğusu için sonra batıya gelir diye bekliyoz eylüle göre ayarlarmısın :D gördükçe moralim bozuluyor :D

gorilofficial

• Fatih terimin ne zaman gideceğini bilmem ama ALLAH aziz yıldırım ve aykut kocamanı fenerin başından eksik etmesin. Onlar sayesinde galatasaray başarıdan başarıya koşuyor, resmen aziz yıldırım 8 gs şampiyonluğu, 1 uefa kupası, 1 süper kupa, 4 türkiye kupası, nice cumhurbaşkanlığı ve tc süper kupaları görmüş. ALLAHIN izni ile sırada şampiyonlar ligi şampiyonluğu var, ha gayret aziz biraz daha sabret, terketme bizi:)

O kupaları Aziz Yıldırım sayesinde kazandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Rakibin acizliği yüzünden kupa felan alınmaz. Aynı zamanda acizlik de yok ortada. Aziz Yıldırım sayesinde mi Avrupa'da kupa aldınız :D Aynı zamanda Aziz Yıldırım döneminde bir de 6-0 vardı galiba :D

Şampuan Galatasaray :D

• GALATASARAY şampiyon oldu medya bayram etti oynadıkları berbat futbollarına tek bir eleştiri yok,ama ne ilginçtir Fenerbahçe bileğinin hakkıyla kazandığı bütün kupalar nedense hep şikeli oluyor pes doğrusu,neyse bu ülkede şike yapmadım diyen Galatasaraya selam olsun Ünal Aysalada bravo cemaat ve fedarasyon desteğiyle yine şampiyon yaptı takımı.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

• Burayla ilgisiz ama Afyon Spor PTT 1. lige çıkmıştır.Tebrik ediyorum..

Mor-Beyaz Mor-Beyaz afyon spor afyon spor. lalalalalallalalalla

Amblemleri Ordusporla aynı, çakma Orduspor :D ya da Orduspor, çakma Afyonspor :D

• Madem Galatasaray o kadar kötú oynayip sampiyon oldu siz napiyordunuz demezler mi adama simdi biz 3 kulvarda yaristik dersiniz emin olun sampiyonlar liginin yorgunlugu ve havasi 3 kupayada bedel bunu hepiniz biliyorsunuz.