Yeni bir efsane mi geliyor?

• O zamanlar umutsuzdum be Umut'um :) Ama son zamanlarda şu yüksek basınç dikkatimi çekmeye başladı. Bir de baktık ki 192 içine girmiş :D Bu görüşlerimi daha önceden dile getirmemem aslında bunca çok sistem kaçırmış insanlara tekrar bir hüsran yaşatmak istemememdi. Akşam modeli bana durumu hatırlattı, uyan dedi, artık 192'ye geldim dedi, ben de geç olmadan açtım başlığı :D

o yuksege hep dıkkat cektın sen yuksek yuksek dedın dedın :D al işte sana yuksek ;)

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Sistem gelirse, alaya alan herkesin mesajlarını alıntı yapıp "Yav he he" yazarım :D Ona göre emin olup yazın :D Gelmezse de adam gibi özür dileriz ama geleceğine eminim inşaallah :)

• Sistem gelirse, alaya alan herkesin mesajlarını alıntı yapıp "Yav he he" yazarım :D Ona göre emin olup yazın :D Gelmezse de adam gibi özür dileriz ama geleceğine eminim inşaallah :)

192 ıcıne gırenın degıstıgını pek gormedım e bu sene gfs genelde basarılıydı daha ne olsun :D gelıyor evelallah ;) Ben buradan bıraz modelcılık olcak ama su goruntulerı gordukten sonra Kış Nisana kadar uzayabılır dıyen ÜSTAD EFSANE SEMİH i ayakta alkışlıyorum :hfyeni (25): :4722 :hfyeni (18):

• Kuzeyimiz soğuyacak, dediğim gibi Doğu Akdeniz'de oluşacak bir alçak basınç tüm soğuğu çeker. Aslında o yüksek basınç aşağılarda konumlansa Baltık civarında mesela, alçak basınca gerek kalmaz. Açın 23 ocak 1907 arşivlerini, bakın neler olmuş öyle bir oluşumda.

• Gerçekleşebilecek en kötü senaryo soğukların, bulunduğumuz mevsim nedenniyle güney enlemlere kuvvetli salınamaması olur. Böyle bir ihtimal bulunmakla beraber bana göre düşük bir ihtimaldir.

• Gerçekleşebilecek en kötü senaryo soğukların, bulunduğumuz mevsim nedenniyle güney enlemlere kuvvetli salınamaması olur. Böyle bir ihtimal bulunmakla beraber bana göre düşük bir ihtimaldir.

bence türkiye nin kuzeyi kurtarır çok güçlü bi yüksek çünkü 1907 yaşanırsa şaşırmamak gerekir..

• Hiç sanmıyorum.
    Ama hayırlısı bakalım bekliyoruz. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Futbola Dair Her Şey [2019/20] 5.2k

• Samet
    2. Replies
      5.2k
      Views
      159k
      5.2k
    3. Yigit254

1. İç Anadolu Raporlar - Yorumlar 5.7k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      5.7k
      Views
      263k
      5.7k
    3. Ozan AKSARAY

1. Deprem Bildirim Konusu 10k

• Gray Cities
    2. Replies
      10k
      Views
      735k
      10k
    3. berkay_tuku

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 4

• Samet
    2. Replies
      4
      Views
      90
      4
    3. Mrsnow

1. 🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

• Fease
    2. Replies
      23k
      Views
      1.7M
      23k
    3. O Sistem Buraya Gelecek!

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.4k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.4k
      Views
      273k
      3.4k
    3. Boeing 777-300E

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 4

• Samet
    2. Replies
      4
      Views
      90
      4
    3. Mrsnow

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      66
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 13 (19.09.2020) Genel Yorumlama 187

• UmuTCaN
    2. Replies
      187
      Views
      2.9k
      187