Yeni bir efsane mi geliyor?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tüm modeller 22 25 arası sistem oldugu konusunda hemfikirler p.tesi den itibaren detayları konusuyor oluruz. :)

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Ne günlere kaldık havada bile kar göremiyoruz.

• Hala bekliyorum öğle modelindeki kar yağışını görmenizi :D Yahu rüzgar kuvvetli Karayel- Batı bileşenli, yağıştan bol olan yok, Balkanlar soğuk, -5 girmiş... Bilmeceyi çözersiniz artık herhalde ;) Bu modeldeki gibi gelirse mevsimine göre etkili bir sistem olur :)

• Hala bekliyorum öğle modelindeki kar yağışını görmenizi :D Yahu rüzgar kuvvetli Karayel- Batı bileşenli, yağıştan bol olan yok, Balkanlar soğuk, -5 girmiş... Bilmeceyi çözersiniz artık herhalde ;) Bu modeldeki gibi gelirse mevsimine göre etkili bir sistem olur :)

karayeli gördüm öldüm :D

• Siberianist resimlerle destekleyebilir misin yazdıklarını?

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Aslında modelde kuvvetli taraf kuzeyimizde kalmış. Akşam modellerini iple çekiyorum, o siklon üzerimizden geçse kıyamet kopar ama sadece o sıkı izobarlarının geçmesine de razıyım :D

Einmal editiert, zuletzt von FRMHFHF ()

• Aslında modelde kuvvetli taraf kuzeyimizde kalmış. Akşam modellerini iple çekiyorum, o siklon üzerimizden geçse kıyamet kopar ama sadece o sıkı izobarlarının geçmesine de razıyım :D

üzerimize gelme ihtimali sana göre nedir usta ?

Einmal editiert, zuletzt von FRMHFHF ()

• Düşük. Ama yine de umut besleyebilirsiniz. Alçak basınçlara güven olmaz, bir yer değiştirirler feleğiniz şaşar. Bu nedenle üzerimizden geçemez diyemiyoruz kesin olarak

• Düşük. Ama yine de umut besleyebilirsiniz. Alçak basınçlara güven olmaz, bir yer değiştirirler feleğiniz şaşar. Bu nedenle üzerimizden geçemez diyemiyoruz kesin olarak

ama model de dediğin gibi kar yağışı görülüyor inş. o a.b yer değiştirirde o ızobarlar üzerimizden geçer..