Son Diyagram Güncellemeleri (Yorumlar/Sorular)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • NASA' ya göre yağmur diğerlerine göre kar yağışlı Samsun ne olacak şimdi :D ?

• Yağmur olacak o zaman. :):)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• niye? :hfyeni (42):

Ben şaka yapıyorum ama yağış az ve çoğuklukla KKY olacak gibi.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Samsunun kar alacağını düşünüyorum :) sadece yağış hafif kalıyor, yine de kar göreceksiniz inşaallah :)

Yağış az olacak bence ve KKY daha çok olur. Zaman zamanda kara döner bence yağış.

Albert Einstein

• Samsunun kar alacağını düşünüyorum :) sadece yağış hafif kalıyor, yine de kar göreceksiniz inşaallah :)

ayın 5 inde o bölge için soğuma iyi gözüküyor ama bu senenin büyük sorunu yağış ne yazık ki sistemleri bitiren etkisini azaltan yağışsızlık inşallah onlar için değişir hocam durum

• Siberianist bu arada bizim diyagramlara ne zaman bakacaksın? Ben kendim baktım kendimce yorumladım kafamda. Birde sizin görüşünüze bakalım. :):)

Albert Einstein

• Bizi havada kar kesmez bu sene malesef iş yok en kötü kışımı yaşıyorum hayırlısı...

Ben el classicoya odaklanıyorum akşam modelleinden sonra görüşmek üzere :)

• KONU DIŞI:Messi attı 1-1

Albert Einstein

• Siberianist bu arada bizim diyagramlara ne zaman bakacaksın? Ben kendim baktım kendimce yorumladım kafamda. Birde sizin görüşünüze bakalım. :):)

Yarına kadar yorumlamış olurum büyük ihtimalle :) Bugün bayağı yoğunum, vakit bulamadım değerlendirme için, sadece cevap yazmaya vaktim oldu :) Yarına erteleme ihtimalim de var o zaman haberdar ederim ama büyük ihtimalle bugün yorumlayacağım :) Bu arada hafta içi diyagram yorumlamamı beklemeyin :D sınav dönemim başlayacak yoğunum bu sıralar, cuma, cumartesi ve pazar günleri yapabileceğim değerlendirmelerimi :) Ona göre isteyin değerlendirmeleri :D

• Vakit buldum ve istediğiniz değerlendirmelere ek olarak İstanbul, Samsun ve Doğu Karadeniz'in de değerlendirmesini yaptım :) Umarım işinize yarar :)

• Tesekkûrler hocam bu Samsun bóyle karayel esiyorsa iç kesimlere poyraz esiyorsa kiyilara sea effect yapiyor Samsun' da kar ancak sali gecesi çok hafif olabilir :(

• Bugün de değerlendirme yapacağım. Samsun, Doğu Karadeniz ve İstanbul'a yapacağım değerlendirmelere ek olarak başka değerlendirme de istiyorsanız buradan bulunduğunuz yeri ve de rakımınızı söyleyin, değerlendirmenizi yapayım :)