Efsane 26 Şubat'ta Geliyor ! -2- (Konu devamı)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Maalesef sistem gerçekleşmeyecek, yine sınırlarda kaldı istanbul 28'i 5 derece mart'ın 1 i 7 derece, daha sonra adım adım artan sıcaklık ve bulutlu, yağışlı ılık günler...

• Maalesef sistem gerçekleşmeyecek, yine sınırlarda kaldı istanbul 28'i 5 derece mart'ın 1 i 7 derece, daha sonra adım adım artan sıcaklık ve bulutlu, yağışlı ılık günler...

şubat bitti malesef. efsane-şubat 2 başlığı hıç açılmadan mart başlığına geçilmeliydi. :hfyeni (42):

• belkide tek engel sensinde farkıda değilsin!

Eyüp Karataş laf sokmaya çalışma. Dün dediklerim sabah modellerine yansımış zaten. Daha neyin ne olduğunu bilmeden kişilere yönelik yargılarından vazgeç. Gerçekleri söylemek veya doğru olanı yansıtmak suç mu olmuş ? Gelmiş bana ezbercilik yapıyorsun. Sadece lafla bir yere varılmıyor. Bir şey biliyoruz ki söyledik. Kar'ı o kadar çok seviyorsan git uludağ'a veya başka yere gelip burada isyan etme.

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Bugünlük morelimi düzelten tek şey GFS VE ECMWF paralel bir görüntü sergiliyor. Basınç değerleri ve ecmwf'nin göstermiş olduğu değerler ile iniş yönünün kuzey-doğulu bir yapı olması. Ama değişecek.

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Bünyamin Sürmeli'de açık kapı bıraktı.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• 1 martta bir sistem beklentim vardı o da boşa çıktı artık kesin bahar geliyor.(ben ılıkçı değilim ama her havayı severim kışın kışı yazın yazı severim):)

• Bazı arkadaşların 2 saat önceki görüşü ile 2 saat sonraki görüşü arasında büyük bir tutarsızlık var kardeşim ya kışı bitirin yada bitirmeyin bana göre 1 mart ön hazırlık 5 mart kapanış ama ALLAH ın izniyle hatırı sayılır bir kapanış olacak

• Ocağın 21 günü şubatın hepsi gitti bakalım ne olacak martta

• Arkadaşlar burası yeri değil ama kar yağışını özlediyseniz trt spor kanalında maç var orayı izleyebilirsiniz. italya da nasıl kar yağıyor görün bu sene gerçekten efsane oluyor:)

• Arkadaşlar burası yeri değil ama kar yağışını özlediyseniz trt spor kanalında maç var orayı izleyebilirsiniz. italya da nasıl kar yağıyor görün bu sene gerçekten efsane oluyor:)

Netten canlı izliyorum şuan off kara bak bee Allah inşallah hepimize nasip eder o karı bu kış bitmeden :(

• Http://firstwebcam.com/rochest…-webcams-jines-restaurant
    Her zamanki gibi yine kar yağıyor güzel bir şekilde.

geçen sene ankarada buna benzerdi ocağın 10 ndan sonra burda kar yok yerde ama ankarada yağardı kar tamamen örtü kalkmadan yeni bir yağış alırdı yine kar olarak böyle şubat sonuna mart başına kadar gitmişti şimdi biz başka yerleri izler olduk italya da süper kar yağıyor.amerika da kar var yine bu sene böyle oldu hani efsane diyoruz ya aslında o çoktan oldu bu kış tam anlamıyla efsane oldu :D