Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Aynen öyle . az önce bende modellere baktım kaç gündür bakmıyodum. Sistem gerçekten geliyormuşda haberim yokmuş. Arkadaşlar semih üstadıma bi helal olsun çekelim :) ... geliyor sistem . A.b ise batıya geliyor buda iyi bir işaret .

Alçak basınç orta karadenize çıkmaya başladı.Önceden doğu karadeniz civarındaydı.Batıya geldikçe soğuma ve yağışta artacak..

• Öğle modelinin 192 saatlik bölümü bitti.Beklentimize yakın bir model.Ben soğuğunda yağışında artacağını düşünüyorum.Şuan için -7 ler ve karayel var!..Kışı bitirenlerin acaba efsane geri mi dönüyor diyeceği bir güncelleme oldu.Akşam güncellemesinde taze veriler olacak birde ona bakalım.

• Aynen öyle . az önce bende modellere baktım kaç gündür bakmıyodum. Sistem gerçekten geliyormuşda haberim yokmuş. Arkadaşlar semih üstadıma bi helal olsun çekelim :) ... geliyor sistem . A.b ise batıya geliyor buda iyi bir işaret .

ben artik modellere bakmiyorum totem yapiyorum :D :D

• Öğle modelinin 192 saatlik bölümü bitti.Beklentimize yakın bir model.Ben soğuğunda yağışında artacağını düşünüyorum.Şuan için -7 ler ve karayel var!..Kışı bitirenlerin acaba efsane geri mi dönüyor diyeceği bir güncelleme oldu.Akşam güncellemesinde taze veriler olacak birde ona bakalım.

semih Allahın izniyle sistem gelicek sana elestiri yapanlar yanilacak ins orta karadeniz iyi kar alir :hfyeni (18):

• Eleştiriler kişiliğe saldırı yönünde olmadığı sürece tam tersi hoşuma gider,yanlışlarımı görmüş olurum.İsteyen istediği kadar eleştirsin gelsede gelmesede..

• MGM uzun vade olsun İTÜ olsun son güncellemesinde bahsi geçen tarihlerde kar beklentileri yok.Öğle güncellemesi güzel sözler sarf edilmiş.Haydi geliyor diyelim o zaman. Üstad yarın açıklama olacak dimi yan çizmek yok :) Adını koyarız dediniz.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

bekledıklerımız biirr biiirr oluyo ustad bu daha başlangıc Allah ın ıznıyle koptu gelıyor ;)

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• MGM uzun vade olsun İTÜ olsun son güncellemesinde bahsi geçen tarihlerde kar beklentileri yok.Öğle güncellemesi güzel sözler sarf edilmiş.Haydi geliyor diyelim o zaman. Üstad yarın açıklama olacak dimi yan çizmek yok :) Adını koyarız dediniz.

hafta başı gör sen onları :)

• Bittiğini anladığım an söylerim.Kimseyi boşyere heveslendirme gibi bi niyet içinde değilim.

bundan hiç kuşkum yok seni bilmeyip acımasızca eleştirenlere şunu söylüyorum s.m.a sistemi gelıyooorr :)

• Eveeet ab.ler hortladı kış bitiriciler patladı :) galiba 2004 tarzı bi sistemle bu kısı bıtırecegız inşallah :)

• Yarın akşam sistemle ilgili görüşlerimi açıklayacağım.Muhtemelen saat 9 gibi.Bugün sisteme yaptığımız hayat öpücüğünden sonra sitede yorum sayısı azaldı.Sistemi öldürenler ve kışı bitirenlerden henüz ses çıkmadı.Göğüslerini gere gere kışı bitiren var mı hala? Bilimsel olarak olamaz.Modeller bizden yana.6 senedir modellere bakalım.Arşivlerde bakmadığım yıl kalmadı.Atlantik'ten teee Kafkaslara uzanan Azor Şubat ayında hiç görmedim.Bazılarıda bu görüntüye inandı.Hatta bana inananların çoğuda.Ama bir umut diye beklediler.Umutlarıda boşa çıkmayacak inşallah.Burda bir nevi tecrübe konuştu.Modellere bakmayı bilenlere tavsiyem bol bol arşivlere bakıp tecrübe kazanmaları.Bakalım akşam modelinde neler olacak.

• Yarın akşam sistemle ilgili görüşlerimi açıklayacağım.Muhtemelen saat 9 gibi.Bugün sisteme yaptığımız hayat öpücüğünden sonra sitede yorum sayısı azaldı.Sistemi öldürenler ve kışı bitirenlerden henüz ses çıkmadı.Göğüslerini gere gere kışı bitiren var mı hala? Bilimsel olarak olamaz.Modeller bizden yana.6 senedir modellere bakalım.Arşivlerde bakmadığım yıl kalmadı.Atlantik'ten teee Kafkaslara uzanan Azor Şubat ayında hiç görmedim.Bazılarıda bu görüntüye inandı.Hatta bana inananların çoğuda.Ama bir umut diye beklediler.Umutlarıda boşa çıkmayacak inşallah.Burda bir nevi tecrübe konuştu.Modellere bakmayı bilenlere tavsiyem bol bol arşivlere bakıp tecrübe kazanmaları.Bakalım akşam modelinde neler olacak.

Bilgi için teşekkür ederim. Semih Bey akşam ki güncellemeden sonra sistemin gelişi geçmişteki hangi sistemle bağdaştırılabilir ?Kışlık 2004 diyor ama abarttığını düşünüyorum :)

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

simdi senin bu yazını kibir olarak alan ahmaklar olacak ustad :) ben hep söyledim sen bitti demeden bende bıtırmeyecegım yanılmamısım ınsallah da yanılmayacagız ;)

• Herkesin bittiği ve itibar kaybı yaşadığı 2013 kışında inşallah semih bitmez! zira tam 15 gün öncesinden 26-27 şubatı işaret etmiş , ve büyük bir risk almıştır, ALLAHtan dileğim semihin başarılı olmasıdır, aksi halde bende artık modeller dışında hiç kimsenin yorumlarına itibar etmeyeceğim. Nasıl olsa onlarda benim bildiklerim kadar biliyorlar der geçerim.

• Yemin ediyorum üstadım sana inancımı son ana kadar en ufak yitirmemiştim bile. O kadar atıp tutana rağmen, riski göze almanda bir hayır vardır dedim durdum ve haklıymışım sen gerçekten üstat sın üstadım :hfyeni (25):

En sevdiğim mevsim : KIŞ
    En sevdiğim yağış türü : KAR
    En büyük hayalim : KAR DOLAYISI İLE APARTMAN KAPISININ AÇILAMAMASI :)

• Semih bey artık tahminlerinizi günübirlik yapıcaksınız galiba zaten ayın 26 sına geldik sayılır hala erteliyorsunuz takibe devam fln diyorsunuz son gün mü diyeceksiniz hava karlı bulutlu vs...

İstanbul 26 şubat 12derece 27 şubat 10 derece 28şubat 8derece .