Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Cemre bilimsel bir şey değildir diye diye dilimde tüy bitti cemreyi sıcaklık ortalaması gibi düşünün eskiler ortalamalara göre bakmışlar 20 şubatta hava ısınıyor demişler havaya cemre düştü bu suya,toprağa olarak devam etmiş sonuç olarak bir hareket ile hiçbir şeyin düştüğü yok deyim gibi düşünün ha eğer aksini iddia eden varsa buyursun 20 şubat günü balkona otursun bir şey düşecek mi bakalım. :)

• Aynen sistem gelirse coscaz ama izmitte cogunlukla en az 15 cm kar birakan sistemde elektrik gidiyor

[size=medium]___•»ЯΞĐ•ĐÏΛßŁΘ«•¯¯¯[/size]

[size=medium]8 Şubat 2013[/size][size=medium]
    [/size]

[size=medium]Kocaeli/İzmit[/size]

• Allah nasip ederse inşallah o sert soğuklar üzerimize gelecek allah ın izniyle olacak bu sefer o soğuklar orda takılı kalmaz inşallah inşallah bu sefer kaçari yok bu modeller her an tepetaklak olabilir?

Einmal editiert, zuletzt von EYÜP KARA ()

• Cemre bilimsel bir şey değildir diye diye dilimde tüy bitti cemreyi sıcaklık ortalaması gibi düşünün eskiler ortalamalara göre bakmışlar 20 şubatta hava ısınıyor demişler havaya cemre düştü bu suya,toprağa olarak devam etmiş sonuç olarak bir hareket ile hiçbir şeyin düştüğü yok deyim gibi düşünün ha eğer aksini iddia eden varsa buyursun 20 şubat günü balkona otursun bir şey düşecek mi bakalım. :)

güneş in yavaş yavaş enerjisi artmasıyla önce hava daha sonra toprak ve son olarak da su ısınır kim nederse desin bu böyledir bu cemre vb halk arasında kalıplaşmış kelimelerdir bilimsellikle alakası yok bu cemre lerin düştüğü tarihlerde nice efsaneler olmuş 85 87 76 vs

• Başladı..güzel şeyler olur umarım.

Bu kıştan umutsuz kim ise kim olduğu önemli değil, güler geçerim.
    -SİSTEMCİ

Sibiryasız kışa kış demem azor balsa Sibirya duble kaymaktır.
    -SİSTEMCİ

*FOREVER SİSTEMCİ*

• 1 Haftadır yazıyorum. 26 Şubat değil 27 Şubat Gecesi ve 28 Şubat sabah saatlerinden itibaren sistem gelirse gelecek. Güç kaybediyor ama

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Ben mobilden bağlantı kuruyorum modellere bakmam uzun sürüyor yorum yapamam fakat akşam modellerinden bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Diyagramlar yine 27'sinden itibaren düşüştedir. -5 ila -15 arasında gidip gelen değerler mi var arkadaşlar? Ecmwf 28' itibarı ile güney akımını başlatmış gecikme ihtimalini arttırmış. Azorun fazla yükselmemesi ve fazla da doğuya kaymaması lazım. Şuanlık aktarabilecek fazla bir şey yok. 22 gecesinde açıklama yapacağım

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Dostlar ileri modeller ne derece doğru çıkar bilmem ama şans tekrar bize gülüyor gibi.. Özelliklede mart ayı modellerinde çekirdeği azorun bize ittiğini görüyoruz ve buda beni çok ama çok heyecanlandırıyor :)

En sevdiğim mevsim : KIŞ
    En sevdiğim yağış türü : KAR
    En büyük hayalim : KAR DOLAYISI İLE APARTMAN KAPISININ AÇILAMAMASI :)