Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Zaten bende gülün diye yazdım, öylesine abuk subuk yorumlar ve sorular okuyorum ki bu en 'salakçası' olsun istedim:)

Güzeldi arada bir böyle yap,moral bozukluğumuz gitsin. :D Gerçi modeller düzeldi artık çoşacağız :hfyeni (29):

• Aynen Admin sonuçta ben sistemi beklemiyorum asıl dönekliğin nasıl olduğunu arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum diyorlardı ya bana dönek diye asıl dönekilk böyle olur işte siz benim hiçbir tahminime saygıda bulunmadınız ve bende şimdi kendime göre keyfim nasıl isterse neyi nasıl görürsem ona göre yorum yapmaktayım şunuda söliyim bu forum sitesi soğukçu ve ılıkçı diye ayırt eden bir site değil o yüzden soğukçu kaybeder tarzı tehdit vari kelime oyunlarına gerek yok:)

sen de bılıyosunkı(hava olaylarında kesınlık pek yoktur ama bu sistem kesinleşti gibi) o kar yağışı gelecek ınadına yapıyosun gel sende aramıza sınerjı yaratalım ;)

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• sen de bılıyosunkı(hava olaylarında kesınlık pek yoktur ama bu sistem kesinleşti gibi) o kar yağışı gelecek ınadına yapıyosun gel sende aramıza sınerjı yaratalım ;)

Geçen gün geldi de ne oldu dönek bildiğin yine dönek modellerden modellere saf değiştirip duruyor istikrar yokki adamda :D

[size=large]KAR`I SEVMEYEN BİZDEN DEĞİLDİR...!![/size]

• ECMWF VE GFS akşam kolkola verecekmiş,güzel şeyler suncakmış bize :)

+Kaynak var mı ?
    -Rahat olun sibirya içinde tanıdığımız var kaynak sağlam yerden :D

(Alıntılı hatalıydı, düzenledim.)

[size=large]KAR`I SEVMEYEN BİZDEN DEĞİLDİR...!![/size]

• Arkadaşlar sitede ufak bir mesaj yazma problemi var.Şuan halletmek için uğraşıyoruz.Mesaj yazmada sorun yaşayanlar içindir bu duyuru.

• Hızlı cevaptan yazınca sorun yok,normal yazınca yazılmıyor admin hata var. Evet samet modellerde kararsızlık var yine,akşam ve gece bakalım ne sunacaklar bize

• PA karı sevmiyor ve yağmasını istemiyor herhalde "İnanın çoçuklar güzel günler göreceğiz GÜNEŞLİ günler İnadına ılık hava inadına yağmur inadına güneş inadına lodos" dediğine göre karın sevilmeyecek ne özelliği var acaba ? İzmir gibi saçma sapan bir şehirde yaşasaydın her gün dua edersin kar yağsın d,ye yazın bile !