Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zitat von Fırtınakar pid='97036' dateline='1405251962'

ABD de İsraili Savunmuş ABD yi En Büyük Tayfunlar vursun inş. hızları 500 Km/s te ulaşsın güzel olur :D

Lütfen bu tür konulara girmeyelim devamı halinde uyarı alabilirsiniz.

• Burada tatlı acı günlerimiz oldu hakkınızı helal edin son mesajımdır. Ayrıca 1-2 arkadaşta sorduğundan söylemek istedim Facebook ve Watsapp hesaplarınıda silmiş bulunmaktayım iyi bir gelecek dileğiyle...

• Zitat von Gray Cities pid='97108' dateline='1405371980'

Burada tatlı acı günlerimiz oldu hakkınızı helal edin son mesajımdır. Ayrıca 1-2 arkadaşta sorduğundan söylemek istedim Facebook ve Watsapp hesaplarınıda silmiş bulunmaktayım iyi bir gelecek dileğiyle...

Helal olsun.Hayrola niye böyle bir karar aldın.:hfyeni (43):

Burada tatlı acı günlerimiz oldu hakkınızı helal edin son mesajımdır. Ayrıca 1-2 arkadaşta sorduğundan söylemek istedim Facebook ve Watsapp hesaplarınıda silmiş bulunmaktayım iyi bir gelecek dileğiyle...

Sitemizden kaynaklı bir problem varsa özel mesaj yoluyla iletiniz lütfen.

Abi nereye ? Siteyle alakalı ise hemen bildir.

Abi hayırdır lütfen bizimle iletişime geçermisin...

• Zitat von Carl2 pid='97142' dateline='1405513862'

Kandilli Rasathanesi'nin son verilerine göre, Çanakkale Büyükanafarat-Eceabat mevkiinde 4.2 şiddetinde deprem oldu.

Geçmiş olsun.

• Zitat von kaangr2 pid='97166' dateline='1405607699'

Arkadaşlar samsung tab 2 şarjı dolumuyor neden ilgilenin lütfen

Burası telefoncumu git telefoncuya sor:@:@:@

Şaka şaka:D:D:D

• Benim tarihim iyidir,birşeyler anlatayım.Bu İsrailoğulları tarihte daha önce devletler kurdu,Hz.Davud ve Hz.Süleyman (as) tarafından.Bunlar öldükten sonra İsrailoğulları yoldan çıktı ve Allahü Teala onları yok etti.İsrailoğullarının kurduğu devletlerin ömrü hep 75 yıl civarı oldu.Kur`anı Kerimde ve gerçek Tevratta İsrailoğullarının yok olacağı yazıyor.Artık bunların suyu ısındı,Allahın izniyle yok olmaları yakındır.

Osmanlı Ortadoğunun şemsiyesiydi,ne yazıkki o şemsiye yok oldu ve huzur bozuldu.Osmanlı yok oldu ama ruhu derinlerde bir yerde yaşıyor.Bu ruh inşallah canlanacak Orta Doğu ve tüm Dünya huzur bulacak,bu ruhu canlandıracak biziz Türk gençleri,Türkiye.

Lütfen Cocacola almayın.Cocacolanın karının %50`si İsrail ordusuna gidiyor.Kahrolsun İsrail.

`Osmanlı eğer Filistin`den çekilirse orada kıyamete kadar kan durmayacaktır.`
    Sultan II.Abdülhamid