Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hava durumu forumunda siyaset olur mu bu mantığa ters bir kere bencede açılmamalı arkadaşlara bende katılıyorum..

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

• Evet.Burası zaten bir meteoroloji forum sitesi ama biz sıkılmayalım diye spor ve teknoloji bölümleri açtık ve bunlarda bile birbirimizi kırıyoruz sen bir düşünsene siyasetin açıldığını :D

gorilofficial

• Zitat von Kar pid='94546' dateline='1398701565'

Evet.Burası zaten bir meteoroloji forum sitesi ama biz sıkılmayalım diye spor ve teknoloji bölümleri açtık ve bunlarda bile birbirimizi kırıyoruz sen bir düşünsene siyasetin açıldığını :D

siyaset açılsa en az 10-15 kişi ban yer.herşeyin yeri var.siyaset bazen eğlenceli olmuyor değil hemde meclis kavgaları :D bu arada ağır konuştuğum için özür diliyorum,artık birbirimizi kırmayalım.forumdan şike kelimesi kalksın

Einmal editiert, zuletzt von HvFrm(Hf) ()

• Zitat von lazuri53 pid='94514' dateline='1398696907'

Evet haklısın.Bi forumu yokladım.Siyaset konusu açılsa forum savaş alanına döner.

bi sorum olacak.siyaset konusunun açılmamasının özel bir nedeni mi var

Hayir. Yok

• Zitat von lazuri53 pid='94547' dateline='1398701930'

siyaset açılsa en az 10-15 kişi ban yer.herşeyin yeri var.siyaset bazen eğlenceli olmuyor değil hemde meclis kavgaları :D bu arada ağır konuştuğum için özür diliyorum,artık birbirimizi kırmayalım.forumdan şike kelimesi kalksın

Aynen ya çocuklar gibi kavga ediyoz :D

gorilofficial

• Zitat von Enes Güleç(ENx) pid='94555' dateline='1398707999'

Canakkalefe yagis o kadar fazlaki hayati felc etti deyemiyorum hayati oldurdu oldurdu ::::Ssss

enes gökgürültüsünün şiddeti nedir ve kaç dk sürdü?

• Zitat von oxe pid='94556' dateline='1398708493'

enes gökgürültüsünün şiddeti nedir ve kaç dk sürdü?

Gokgurultusu siddeti kisacadi su savas muharebesinde atilan toplar gibi

• Eski kışları unutun 3-4 senede bir olur ancak bundan sonraki kışlar 2007 ve 2014 kışları yanem gelecek 10 sene içinde 3-4 kez olursa şaşırmayın derim

• Meteoroloji önceki güncellemede 5-11Mayıs arası yurdun batısnda normallerin altında sıcaklık olucak diyordu şimdiki güncellemede bu tarihi 18Mayıs'a kadar uzatmış sanırım serin bir yaz geliyor hadi bakalımwww.dmi.gov.tr/tahmin/aylik-tahmin.aspx?h=2#sfB

• Extrem bir bahar olacağı belliydi zaten, kış olmadı çünkü karda yağmadı bir de üzerine baharda da beklenen yağmurlar gelmeyince tüm biriken enerji Mayısa sıkıştı maalesef,bakalım önümüzdeki haftalar nelere gebe olacak göreceğiz.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

• ACİL YAYALIM !! Madenci abilerimiz için acil kan ihtiyacı var. Müracaat: Soma Devlet Hastanesi Tel: 0236 444 20 45 Tel: 0236 -613 19 73 (74-75) ? 37

AF-YOK

• Öncelikle kendimi tanıtarak başlamak istiyorum ben Eren. Hava Tahminiyle uğraşan biriyim nickimden beni tanıyanlar vardır.. Artık HavaForum 'da da aktif üye olmayı düşünüyorum..