Hava Forumu Nasıl Keşfettiniz???

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben bu güzel forumu ilk googleye 2012 kışı nasıl geçecek diye yazı yazdım efsane semihin tahminin okudum sonra Hava Turkanın ana sayfasına girdim dost sitelere bakarken Hava Foruma girdim kayıt oldum ve çok menunum.

Ya siz nasıl keşfettiniz? :)

Teşekkürler...

• Hiç unutmam 2011 aralık ayıydı Google a Gaziantep'e ne zaman kar yağacak yazmıştım , sonra Güneydoğu ver tüm Türkiye için son 5 yılın en güçlü sistemi konusuna rast gelmiştim o gün bu gündür forumdayım :)

[size=large][/size]Sadece KAR :)

• Bende googlede kış nasıl gecer diye sorgulaynca burayı keşfettim 1.5 sene once flandı ama kaydolmak 3 gun once nasip oldu :)

• Ben 2010 kışında HavaTurka'yı takip etmeye başladım.O zamanlar sadece sohbet bölümündeydim ardından dost siteler bölümünden HavaForum'u tıkladım ve hemen kaydoldum o günden bu yana buradayım ve Allah izin verirse hep sizlerle olacağım. :)

• Ben 2010 kışında HavaTurka'yı takip etmeye başladım.O zamanlar sadece sohbet bölümündeydim ardından dost siteler bölümünden HavaForum'u tıkladım ve hemen kaydoldum o günden bu yana buradayım ve Allah izin verirse hep sizlerle olacağım. :)

Evet benimde ona benzerdi.:D

• Google amcaya "en sert kışlar" yazdım hava forumda şöyle bir konu gördüm "Türkiye'de Son 100 Yıl İçinde Görülen Sert Kışların Nedenleri(Analiz)" girdim sonra forumu biraz gezdim beğendim üye oldum çok memnunum :)

• Bende geçen senenin şubat ayında googleye hava diye yazarken havaforumu gördüm ardından tıkladım ve kaydoldum aslında ilkbahar ve yazın çok az girdim ancak ekimden beri burdayım

• 2011-2012 kisi nasil geçecek yazdim googla bûtûn siteleri gezdim Hava Turka dahil ama Hava Forum'u görûnce iste tam bana góre dedim ve 1.5 yildir takip ediyorum.

• Bundan 1 yıl önce 15 Tatilde Adanadaydım Malum Orayada Kar Yağmıyor,İstanbul'da O zaman Efsane Olmuştu, Çok Üzülmüştüm :D Perşembe Günü İstanbulda Olacaktık İnşAllah,Bende Google'da Perşembeye Kar Yağacakmı Diye Araştırma Yaparken Bu Siteye Rastladım. Çok Çok Memnunum,Kuranlara Teşekkürler.