Ağustos Ayı Nasıl Geçecek (Sizin Tahminleriniz)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben Batıda Nemli Sıcaklar yerine kuru sıcaklar bekliyorum 40 LI Dereceler ölçülebilir marmarada ilk 15 günde.Güneydoğuda ben ağustosun ilk haftası 40 derece civarında olan sıcaklığın ikinci haftası 2-3 derece düşmesini bekliyorum.Diğer yerlerde fazla bir değişiklik beklemiyorum.

Bir şeye de dikkat çekeyim.İstanbulda 40 lı dereceler ölçülebilir ama nem düşük olduğu için fazla bunaltıcı olmayan strese sokmayan bi hava tıpkı güneydoğu da olduğu gibi hava olacak.

BEN 30 35 DERECE NEMLİ HAVA YERİNE 45 DERECE KURU HAVAYI TERCİH EDERİM SANIRIM HERKES BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYORDUR

• Ben Batıda Nemli Sıcaklar yerine kuru sıcaklar bekliyorum 40 LI Dereceler ölçülebilir marmarada ilk 15 günde.Güneydoğuda ben ağustosun ilk haftası 40 derece civarında olan sıcaklığın ikinci haftası 2-3 derece düşmesini bekliyorum.Diğer yerlerde fazla bir değişiklik beklemiyorum.

Bir şeye de dikkat çekeyim.İstanbulda 40 lı dereceler ölçülebilir ama nem düşük olduğu için fazla bunaltıcı olmayan strese sokmayan bi hava tıpkı güneydoğu da olduğu gibi hava olacak.

BEN 30 35 DERECE NEMLİ HAVA YERİNE 45 DERECE KURU HAVAYI TERCİH EDERİM SANIRIM HERKES BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYORDUR

Geçen ki gibi sıcaklar olmaz diyorum..Artık yazın ortasını geride bıraktık.

• Ortalamalar civarı zaman zaman üstünde gerçekleşecek bir ağustos ayı bekliyorum

• Istanbulda ilk 15 gün yağışsız ve 33-34 derecelerde bir hava bekliyorum 15sinden sonra 27-28 ler görünüyor fakat yine yağış yok gibi en azından bayrama kadar umarım değişir.

• Ben güney kesimlerd özellkl Akdniz' d nrmallern azcik üstnd kuzeyd ortalamalar ve 1-2 drece altinda dger yerlerd nrmal bir agustos beklyorum

Einmal editiert, zuletzt von Gréy ()

• Bu ayın özellikle son yarısında;Marmara başta olmak üzere batı bölgelerde ortalamaların altında sıcaklık ölçülmesi bekleniyor.

Bizim Afyon'da ağustosun ilk yarısı yaz diğer yarısı kış gibi geçer demişler ama bu son yıllarda olmuyor bakalım bu yıl olacak mı?
    Umut Can sen öyle diyorsan ilerde üşüyeceğiz reiz....:D:)