(YARIŞMA SONUÇ)22 Temmuz Pazar Günü Samsun'da En Yüksek Sıcaklık Kaç Derece Olacak ?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• 22 Temmuz Pazar günü Samsun'da gerçekleşecek en yüksek sıcaklık sizce kaç derece olacaktır ?
    (21.07.2012 18:00 - 22.07.2012 18:00 Arası dikkate alınacaktır.)

: Yarışma Başlangıç Tarihi :
    18.07.2012

: Yarışma Bitiş Tarihi :

21.07.2012 , Saat 23:59'a kadar yazılan mesajlar ve yeniden düzenlenen mesajlar yarışmaya dahil edilecektir.

: Yarışma Sonuç açıklanması :
    22 Temmuz Pazar günü gerçekleşen en yüksek sıcaklık değerine DMİ sitesindeki "Ölçülen En Yüksek Sıcaklıklar"sayfasından yararlanılacaktır. Samsun / Alaçam'da gerçekleşen değerler dikkate alınacaktır.
    Sonuçlar bu konu içinden ilan edilecektir.

________________________________________________________________________________

:YARIŞMA SONUÇ:

29.8 derece olarak ölçülmüştür.

_______________________________________________________________________________

: YARIŞMA ÖDÜLLENDİRME :

Tam isabet tahmin yapana ; 1 adet madalya VE +2222 Rep Puanı !

[ Tam isabet tahmin -1- :Değer fark aralığı yok - Örneğin ; gerçekleşen değer 29.8 => 29.8 dereceyi yazan bu kategorideki ödülleri alacaktır.]

:KAZANAN:

Kazanan Yok.
    ________________________________________________________________________________

İsabetli tahmin yapana +777 rep Puanı !
    [ İsabet tahmin : +/- 0.5 değer fark aralığı -Örneğin ; gerçekleşen değer 29.8 => 29.3 / 30.3 aralığındakiler tam isabet kabul edilecektir.]

tunahan_41
    demiş ki;
    30.2

Umut Can Oğuz demiş ki;
    30.0

senelahmet12 demiş ki;
    29.6

antakyalı demiş ki;
    29.5

Çok Az bir farkla yanlış tahminde bulunanlara da +333 rep puanı verilecektir.
    [ Çok az fark tahmin :+/- 1 değer fark aralığı - Örneğin ; gerçekleşen değer 29.8=> 28.8 / 30.8 aralığındakiler tam isabet kabul edilecektir.]

yusuffb63
    demiş ki;
    30.5

Mehmet55 demiş ki;
    28.8

oğuz demiş ki;
    30.5

Az bir farkla yanlış tahminde bulunanlara da +222 rep puanı verilecektir.
    [ Az fark tahmin :+/- 2 değer fark aralığı - Örneğin ; gerçekleşen değer 29.8 => 27.8 / 31.8 aralığındakiler tam isabet kabul edilecektir.]

ceyl_37 demiş ki,
    31.8

....HavaForum Yarışma Merkezi....

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()

• 30.2 derece

• 30 derece diyorum.Bu arada bilgilendirmekte yarar var.
    Alaçam ile Samsun/Merkez bir değil.Bu nedenele tahminlerinizde daha dikkatli olun arkadaşlar.

• 30 derece diyorum.Bu arada bilgilendirmekte yarar var.
    Alaçam ile Samsun/Merkez bir değil.Bu nedenele tahminlerinizde daha dikkatli olun arkadaşlar.

Şu an tahmin etmiyorum alaçam nerede yüksekte mi alçakta mı?(merkeze göre)

• Samsun rakimi tam merkez 4 metre alçmi bilmiyorum ama merkez gbi sahl kesimind bu arada tahminim 28.8

• En yüksek sîcklk 29.1 olarak ölçülmüstr ben 0.3 drece ile kçirdim yanliz nem herkesi yaniltmis

• Dün Samsun/Alaçam'da en yüksek sıcaklık 29.8 derece olarak ölçülmüştür.

Yarışmanın sonuçları bugün gün içinde ilan edilecek olup;
    Ödüllendirme bugün ve yarın yapılacaktır.