Şubat Sonu Sistemi / 27.02.2012-02.03.2012

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• BEN AFYONDA KAR YAĞACAĞINA İNAMIYORUM.YAĞIŞTA ÇOK SIKINTILI. :no:

Yağmıormuki Orda Hav Durumu Dediğind eMutlaka Afyonda Yoğun Kar Oluor Mutlaka Yağar Orda

• İstanbul'da bu sene yağış işi bizi baya strese soktu gelecek mi gelmeyecek mi diye yine aynısını yaşıyoruz şu sıralar

Hayırlısı Allah Nasip Ederse Yağısın En iyisini Alırıs Hayırlısı De Geç Sonra Herşy Netleşir

• Bu ariftarif ne kadar inatçı bir kişiliğe sahip şimdide inat etmiş illa da gelmeyecek diyor sistem. böyle tahmincilik olmaz arkadaşlar kendini son zamanlarda rezil etmeye başladı meteorolojide inat olmaz ! bunu anlamalı

• TUFAN MI BEKLIYORSUNUZ ACABA SIZ HAZIRANDA KAR YAGSIN ISDIYORSUNUZ BENCE:D:D[hr]
    ARTIK BURDA YAZDIKALRIM OKUN MAYA BASLANDIGINI TAM TAMIYLA ANLIYORUM VEDE SIZLERE BIRSEYLER PAYLASICAM DIKKATINIZE O 86 KISININ BIR DAHA OLMASI IMKANSIZ DIR BEKLEMEYIN GOREMEZSINIZ AYNISI OLMAZ OLAMAZDA AMA DAHA IYIS VEDE DAHA BELGELISI OLUR CUNKU GUNUMUZDE BUTUN FOTOLARI SAKLAYA BILIYORUZ :) OLCAKDA BEKLEYIN BI SABIR DUSUNSENIZE ISTANBULDA SEHIR MERKEZI DAHIL YARIM METRE KAR BI DUSUNUN VE DE NASIL OLCAGIYLA ILGILI FIKIR BILDIRIN SU SU SOYLE OLURSA BUNDAN IBARET BUSEKILD EKAR YAGAR HADI BAKALIM BILGINIZ NEYMIS YOKSA KULAKDAN DOLMAMI YAZIYORSUNUZ BURDAKI TAHMINLERINIZ VEDE ILERDE KENDI METEROLOJIMIZI KURALIM :) MI DIYE ANKET DE YAPALIM TAMAMEN SAYISAL MODELLERI BIZ TAHMIN EDELIM NASIL OLUR SIZLER DEN FIKIR BEKLIYORUM[hr]
    ARKADASLAR MODELLER MODELLER DIYORSUNUZYA GORDUGUM SON MODELDE AKDENIZ KIYI SERIDI EGE KIYI SERIDI SAHIL KESIM DIREK KAR YAGISI GOSDERIYOR ACABA BAHSETDIGIM SISDEM BUMU OLCAK ONCESI YUKSEK BASINCLI BI SISDEM YOKSA BURDAKI HERKEZIN BAKDIGI GORUPDE KAR YAGCAK SITEMI ORASI :)i) MERAK ETDIM EYER BU MODEL BOYLE GELIRSE SIZE EFSANE OLACAK SİSDEM MART 6 GIBI GOZUKUYOR BILMEM SIZLERDE GORDUNUZ MU OLURSA SIZE TAM BIR EFSANE OLUR[hr]
    TAM ISDEDIGIM GIBI ORTA AKDENIZ DEN GELICEK GIBI GOZUKUYOR BEKLIYELIM VEDE GORELIM

Einmal editiert, zuletzt von TT SiNaN NN ()

• ARTIK BURDA YAZDIKALRIM OKUN MAYA BASLANDIGINI TAM TAMIYLA ANLIYORUM VEDE SIZLERE BIRSEYLER PAYLASICAM DIKKATINIZE O 86 KISININ BIR DAHA OLMASI IMKANSIZ DIR BEKLEMEYIN GOREMEZSINIZ AYNISI OLMAZ OLAMAZDA AMA DAHA IYIS VEDE DAHA BELGELISI OLUR CUNKU GUNUMUZDE BUTUN FOTOLARI SAKLAYA BILIYORUZ :) OLCAKDA BEKLEYIN BI SABIR DUSUNSENIZE ISTANBULDA SEHIR MERKEZI DAHIL YARIM METRE KAR BI DUSUNUN VE DE NASIL OLCAGIYLA ILGILI FIKIR BILDIRIN SU SU SOYLE OLURSA BUNDAN IBARET BUSEKILD EKAR YAGAR HADI BAKALIM BILGINIZ NEYMIS YOKSA KULAKDAN DOLMAMI YAZIYORSUNUZ BURDAKI TAHMINLERINIZ VEDE ILERDE KENDI METEROLOJIMIZI KURALIM :) MI DIYE ANKET DE YAPALIM TAMAMEN SAYISAL MODELLERI BIZ TAHMIN EDELIM NASIL OLUR SIZLER DEN FIKIR BEKLIYORUM

• Benim kendi görüşüm ;
    Soğuklar , sıcaklıklar mevsim normallerinde ve altında görülmeye devam edecek. Şuan ki görünüme bakıp da kimse yok sistem gelmez falan diyemez. Ben İstanbulun da Marmara'nın da kar alacağını düşünüyorum. İç kesimleri konuşmaya gerek bile yok. Sibirya yerinde durmayacak ve antik salınımlar Türkiye'ye gelmeye devam edecek. Yani kara kışa devam diyorum bir süre daha. Kış daha bitmedi bana göre. Şu günler güneşin tadını çıkaralım.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Bu ariftarif ne kadar inatçı bir kişiliğe sahip şimdide inat etmiş illa da gelmeyecek diyor sistem. böyle tahmincilik olmaz arkadaşlar kendini son zamanlarda rezil etmeye başladı meteorolojide inat olmaz ! bunu anlamalı

vallahi ben destekliyorum seni sonuçta tahmincilik esnek bir iş gelecek sistem iki günde eriyip kaybolabiliyor o zaman çıkıp malesef diyebilmek lazım ama kendisi biraz dik görüşlü malesef sözünden dönmemek için boşyeye maskara oluyor diye düşünüyorum. :no: :down:

• Belki izlememişsinizdir 1987 yılında ki efsanevi istanbul kışı denk geldi sizinde izlemenizi izledim daha önce yayınlandıysa affola.. umarım tekrar böyle bir kar görme ümidiyle iyi seyirler

[size=large]KAR`I SEVMEYEN BİZDEN DEĞİLDİR...!![/size]

• Benim kendi görüşüm ;
    Soğuklar , sıcaklıklar mevsim normallerinde ve altında görülmeye devam edecek. Şuan ki görünüme bakıp da kimse yok sistem gelmez falan diyemez. Ben İstanbulun da Marmara'nın da kar alacağını düşünüyorum. İç kesimleri konuşmaya gerek bile yok. Sibirya yerinde durmayacak ve antik salınımlar Türkiye'ye gelmeye devam edecek. Yani kara kışa devam diyorum bir süre daha. Kış daha bitmedi bana göre. Şu günler güneşin tadını çıkaralım.

güneydoğu anadolu ve kıyı kesimler nasıl olacak