Foruma ara veriyorum, sınava gireceğim. (Oğuz)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • EVET ARKADAŞLAR ARTIK KIŞ SEZONU BİTİYOR.VE BENİM SBS SINAVI YAKLAŞIYOR.O NEDENLE FORUMA ARA VERİYORUM.9 HAZİRAN GÜNÜ SBS'DEN SONRA YİNE TAKILACAĞIM
    KAR YAĞARSA GERİ DÖNEBİLİRİM.AMA HEP TE SİTEDEN AYRI DURMAYACAĞIM.ARA AZ DA OLSA PAYLAŞIMLARIM OLACAKTIR...

NOT=BU HAFTA SONU SİTEDE DURACAĞIM AMA YENİ HAFTAYLA AZ SİTEYE GİRECEĞİM 9 HAZİRAN GÜNÜ TEKRAR ARANIZDA OLUCAM... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...:stuart:

BU FORUMA ARA VERMEKTEN ÜZÜLÜYORUM AMA N'PALIM SBS. :down: :bawling: :no:

• HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. :biggrin: [hr]
    400 ALDIM.

BU YIL YÜKSEK ALACAĞIMA BENZİYOR. :biggrin: [hr]
    AFYONDA SÜPERR KAR YAĞIYOR. :biggrin: [hr]
    2010 UN 7.SINIF SBS VE 2009 SBS Nİ ÇÖZDÜM YANLIŞLAR ÇOK AZ

2010=3Y.5B.

2009=2Y.3B.

SİTRES ORTAMI OLAMASA 460 ALACAKTIM.

2 TANE 500 ÇEKEN ARKADAŞIM VAR 2 LE DE ARAM İYİ. :biggrin:

• Başarılar kardeşim ama şunu unutmaki Başarı çok çalışmaktan değil düzenli çalışmak sonucu geliyor şu sözü hiç unutma ''Suyun taşı delmesi gücünden değil sürekliliğindendir.'' :)

• bende 2009 da 450 2010 8. sınıfta 485 almıştım.ort 468 di.inşallah 500 alırsın :biggrin:

Einmal editiert, zuletzt von anteptekar ()

• Başarılar Oğuz. İyi bir arkadaşsın. Umarım yüksek bir not alırsın, iyi bi yere girersin. Seneye aynı stresi bende yaşayacağım. Ama tabiki benimki daha fazla olacak. Çünkü biz hiç SBS'ye girmedik. Direk 8. sınıfın sonunda tek bi sınava gireceğiz. Her şey ona bağlı. Allah yardımcın olsun, başarılar. Özletme kendini :)[hr]
    Bir de sana bi arkadaş tavsiyesi, stres basınca aç rock müzik dinle. Rahatlarsın :)

• Vay be bende sbs ye 3 senede girdim :D sınavda rahat ol gerisi gelir bende 450 465 487 almıştım :) şimdi 10 dayım kafam rahat bu son sınavın mı