Şubat II.Sistem / 14-19 Şubat 2012

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bi değişme yok değil mi ANTAKYA hakkında haaala aynı mı kar alma ihtimali yüksek mi ?

Kesin değişir umutsuzum malesef :( ??

• Yaaa yeter arkadaşlar İstanbul Ankara için gercekten yeter !!!!!

Yetmedi mi yağan karlar size !!!!!

Bırakın biz az kar alan yerler biraz soru soralım !!!

• Yaaa yeter arkadaşlar İstanbul Ankara için gercekten yeter !!!!!

Yetmedi mi yağan karlar size !!!!!

Bırakın biz az kar alan yerler biraz soru soralım !!!

Arkadaşım, biz sana soru sorma diyor muyuz? İstediğin kadar sor ama bizim de soru hakkımıza karışma lütfen...

• Kardeşim 100 tane forum var ANKARA,İSTANBUL orada sorun ya da ne biliyim :(

Zaten hep kar yağmıyo mu nedir bu acele anlamıyorum daha karlar erimeden ...

• Ben İstanbulu Soruyorum Çünkü Ocak Sonu Yağan KarDA iSTDE dEĞİLDİM Ondan Merak Ediorum bİDA İi Bir Şekilde Kar Varmı

• Valla dmi güncellemelerinde iç kesimler dışında kar görünmüyor ama bence yarınki güncellemelerde görünecek

• Bu sistemden Ege (Denizli) nasıl etkilenecek DMİ ye göre havalar soğumuyor 8 dereceye düşüyor en fazla
    gerçi dmi den ümidimi kestim ama...

• Sen merak etme cuma günü kky. ve kar var.en yüksek sıcaklık 4 en düşük 1 derece olacak. :biggrin: hafta sonu ALLAH kerim... :biggrin:( DENİZLİ)
    İSTANBULLULAR MERAK EDİYORSANIZ.TAHMİNLER GÜNCELLENDİ CUMA GÜNÜNDEN SONRASI HARİKA DURUYOR... :biggrin:

• Bence istanbulun tek şansızlığı trakya çünkü trakya her sistemde sadece yağışın giriş yaptığı anda yağış alıyor bu da istanbulun istediği yağışı almasını engelliyor

• Bence istanbulun tek şansızlığı trakya çünkü trakya her sistemde sadece yağışın giriş yaptığı anda yağış alıyor bu da istanbulun istediği yağışı almasını engelliyor

şu anki verilerde anadolu yakası daha iyi yağış alacak ama daha netlik kazanmadı

ANKARA HAZIRLIKLI OL

EFSANE KAR YAĞIŞLARI YOLDA

• Burak06 senin imzana bakınca samsuna açık mavi bölge ulaşmıyor sanırım senin tahminin nedir samsun için?

• Burak06 senin imzana bakınca samsuna açık mavi bölge ulaşmıyor sanırım senin tahminin nedir samsun için?

samsun net değil sıcaklık konusu sınırda akşam yada yarın netleşir biraz

ANKARA HAZIRLIKLI OL

• Burak Kardeş Andolu Ykası Daha İi Alır Dionda Avrupa Yakasıda İi Kar Alıcakmı ?

avr yakası boş geçmeyecek ama and yakası 2 kat daha fazla yağış alabilir şu anki sinoptik görüntü bunu gösteriyor ama süre daha var yarın bişeyler netleşir

ANKARA HAZIRLIKLI OL