Güneydoğu ve Tüm Türkiye için Son 5 Yılın En Güçlü Sistemi Geliyor... !!!

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • BANA GÖRE PAZARTESİ GECESİNDEN İTİBAREN TÜM G.DOĞUDA KAR BAŞLAMIŞ OLACAKTIR KRAL ARKADAŞIMIZIN DEDİGİ GİBİ ANTEPTE BAŞLAYIP 1 GÜN SONRA G.DOĞU YA ULAŞMAYACAK

• Inşallah gelir şu kar artık sıkıldık yağmur yağmur. diğer konuda gaziantepe yağan kar ertesi güne hemen eriyordu. dediğinize göre bu sefer böyle olmayacak . hadi hayırlısı

[size=large][/size]Sadece KAR :)

• BANA GÖRE PAZARTESİ GECESİNDEN İTİBAREN TÜM G.DOĞUDA KAR BAŞLAMIŞ OLACAKTIR KRAL ARKADAŞIMIZIN DEDİGİ GİBİ ANTEPTE BAŞLAYIP 1 GÜN SONRA G.DOĞU YA ULAŞMAYACAK

Ben antepten 1 gün sonra demedim ki. Pazartesi gece ya da Salı sabah günü antebe ulaşacak. Salı günü geç saatlerde tüm güneydoğuya ulaşmış olacak ki öğle modeli çarşamba'ya yağış vermiş. O zaman tüm bölge aynı anda karlı olur. Neyse artık bunların bir önemi yok. Soğuğun bize ulaşmasına az kaldı. Yaşayıp görelim. Allahın izniyle bölgedeki tüm şehirlerde kar olacak... Tadını çıkaralım. Ben bol bol resim çekip video yükleyeceğim buraya. Ayrıca havaturka ve havadelisi'nin sitesinde de paylaşımlara devam edeceğim...

• Ben antepten 1 gün sonra demedim ki. Pazartesi gece ya da Salı sabah günü antebe ulaşacak. Salı günü geç saatlerde tüm güneydoğuya ulaşmış olacak ki öğle modeli çarşamba'ya yağış vermiş. O zaman tüm bölge aynı anda karlı olur. Neyse artık bunların bir önemi yok. Soğuğun bize ulaşmasına az kaldı. Yaşayıp görelim. Allahın izniyle bölgedeki tüm şehirlerde kar olacak... Tadını çıkaralım. Ben bol bol resim çekip video yükleyeceğim buraya. Ayrıca havaturka ve havadelisi'nin sitesinde de paylaşımlara devam edeceğim... AYNEN KRAL ALLAHIN İZNİYLE BURDA ÖRTÜ OLDUĞU ZAMAN BİZİM EVDEN ÇOK GÜZEL MANZARA OLUYOR TÜM URFAYI GÜZELLİKLERİYLE GÖRDÜGÜ İÇİN KAR(T)POSTALLIK GÖRÜNTÜLER ÇIKIYOR

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Yusufbb ben orda açılan konu anlamında demedim yani antebe daha önce yağan karlar ertesi güne hemen eriyordu bu sefer öyle olmayacak gibi görünüyor dedim :)

• FREMETEO SİTESİ ÖZELLİKLE ANTEP İÇİN PAZARTESİDEN CUMAYA KADAR KAR VERMİŞ AYRICA CUMA GÜNÜ GÜNDÜZ SICAKLIĞINI BİLE EKSİ 2 DERECE VERMİŞ

• FREMETEO SİTESİ ÖZELLİKLE ANTEP İÇİN PAZARTESİDEN CUMAYA KADAR KAR VERMİŞ AYRICA CUMA GÜNÜ GÜNDÜZ SICAKLIĞINI BİLE EKSİ 2 DERECE VERMİŞ

bende baktım siteye güzel görünüyor hadi hayırlısı

Einmal editiert, zuletzt von kardelisi ()

• BEYLER ÖĞLE MODELİNE GÖRE SİSTEMDE SON DURUM :

17 OCAK 2012 SALI GÜNÜ: İLK SAATLERDE GAZİANTEP VE ÇEVRESİ KAR YAĞIŞLI, BÖLGENİN GERİ KALANI İSE YAĞIŞ AKŞAMA DOĞRU KARA ÇEVİRECEK.

18 OCAK 2012 ÇARŞAMBA GÜNÜ: TÜM GÜNEYDOĞU KARLI

19 OCAK 2012 PERŞEMBE: HAVA AÇIK VE GECE KUVVETLİ DON OLAYI GÖRÜLECEK. BAZI YERLERDE GECE -10 DERECELER GÖRÜLEBİLİR.

20 OCAK 2012 CUMA: HAVA AÇIK VE GECE KUVVETLİ DON OLAYI GÖRÜLECEK. BAZI YERLERDE GECE -10 DERECELER GÖRÜLEBİLİR.

21 OCAK 2012 CUMARTESİ: TÜM GÜNEYDOĞU KARLI

22 OCAK 2012 PAZAR: TÜM GÜNEYDOĞU KARLI

23 OCAK 2012 PAZARTESİ: TÜM GÜNEYDOĞU KARLI

ŞU ANKİ GÖRÜNÜM BUDUR...

• KRAL G.ANTEP ÇEVRESİ DERKEN Ş.URFADA VARMI AYRICA BENCE PAZARTESİ GECE DEN İTİBAREN ANTEP SALI SABAH TÜM G.DOĞU KAR OLACAK

salı sabah bölge geneli kar olacak demişsin ya :wacko:

• YAWW KRAL Bİ DEDİGİN Bİ DEDİGİNİ TUTMUYOR DEMİŞSİN SALI AKŞAMI KARA ÇEVİRECEK ŞİMDİ DİYON ÇARŞAMBA :realmad:

O ZAMAN ŞÖYLE SÖYLEYİM. ŞU ANKİ VERİLERE GÖRE URFA SALI GÜNDÜZ YAĞMURLU, AKŞAM VE GECE SAATLERİNDE KARLI
    AYRICA ÇARŞAMBA GÜNÜ DE KARLI :biggrin: :biggrin: TAMAM MI OLDU MU :biggrin: :biggrin: ?

• Durm şu salı soğuma Suriyee ortalarına ulaşıyorrr. Dmi EFENDİ ne yapmış taa çarşambaya atmış soğumayııı. Yarın değiştirirrrrLER BAKIN GÖRÜNNN. Pzartesi akşamına doğru kar başlar hemde muazzam bi yağışla benim öngörüm buu....