Güneydoğu ve Tüm Türkiye için Son 5 Yılın En Güçlü Sistemi Geliyor... !!!

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Modeller güzel ama ben modeller son 5 güne girmeden fazla kapılmayın derim.zaten bu modeller yüzünden ocağıda yarıladık bekleyin son 5 günü

• Modeller güzel ama ben modeller son 5 güne girmeden fazla kapılmayın derim.zaten bu modeller yüzünden ocağıda yarıladık bekleyin son 5 günü

Son 5 gün içindeyiz zaten :biggrin: :biggrin: Bugün ayın 10'nu. 15'inde geliyor Allahın izniyle. Bu defa sistem çok kararlı. Allahın izniyle gelecek bu sefer...

• 13 DE KAR OOOOOLMASSA BİLE 15 SABAHINDN İTİBAREN 5 YILLIK KAR HASRETİMİZİ ALLAHIN İZNİYLE ÇIKARACAZ SİBİRYA ŞAHA KALKACAK BU SİSTEM DİGER SİSTEMİN HEMEN ARDINDAN GELMESİ ÇOK İYİ OLCAK

• İnşallah bu sisteme benzmez. Şu Ankara'nın Polatlı ilçesindeyim. Sabahtan beridir güzel kar yağıyor ama hiç de öyle beklenen gibi 15-20 cm tutmadı. En fazla birkaç cm. Zaten yarında durur büyük ihtimal...

• Karrrrrrrrrr geliyorrrrr İnş.
    önce perşembe Gaziantep Diyarbakır Adıyaman (orta kuvvetindeki yağışla))...daha sonra ise Pazar sabahı ve pazzartesi sabahına kadar 500 metre ve tüm yukarısı karrr alacak inş. güneydoğununn (kuvvetli yağışla inş. ) :)

• Karrrrrrrrrr geliyorrrrr İnş.
    önce perşembe Gaziantep Diyarbakır Adıyaman (orta kuvvetindeki yağışla))...daha sonra ise Pazar sabahı ve pazzartesi sabahına kadar 500 metre ve tüm yukarısı karrr alacak inş. güneydoğununn (kuvvetli yağışla inş. ) :)

Perşembe cuma için ben hala emin değilim. Yağış çok az. Yağarsa da bence yağış olursa cuma günü kar ihtimali daha yüksek Gaziantep, Adıyaman ve Diyarbakır için...

• Perşembe cuma için ben hala emin değilim. Yağış çok az. Yağarsa da bence yağış olursa cuma günü kar ihtimali daha yüksek Gaziantep, Adıyaman ve Diyarbakır için...

perşembe yağış bence Antep için artabilirr zira hemen dibindeki doğu akdenizde kuvvetli yağışa yakın yağışlar varr tamamen son akşam belli olurrr..diğer illerin biraz daha hafif yağış alma ihtimali doğrudurr... lakin bence asıl karr pazarrrr pazartesii bakalım...

• perşembe yağış bence Antep için artabilirr zira hemen dibindeki doğu akdenizde kuvvetli yağışa yakın yağışlar varr tamamen son akşam belli olurrr..diğer illerin biraz daha hafif yağış alma ihtimali doğrudurr... lakin bence asıl karr pazarrrr pazartesii bakalım...

Bence pazar pazartesi olan yağış da sınırda.Kar olmayabilir. Bölgede sıcaklıklar salı çarşamba kar değerlerine geliyor bence :biggrin: :biggrin:

• Urfalı kardeşlerim ben de nizipliyim kısaca şunu dile getireceğim.biz bu sistemlerin en alasını son 5 yıldır görüyoruz! gaziantep ve diyarbakır gibi yükseltisi olan yerlere yağabilir!tabikii yağış olursa.benim tahminim kuru soğuk olacak gibi duruyor.ülkenin kuzey kesimleri bu sistemden epeyce faydalanacaklar!bence çok fazla ümit bağlamayalım!zaten yıllardır bu modeller bizi yıktı geçti..yılbaşından bugüne kadar gelen sistem ve modelleri ve kar yağacak diyenleri aklınıza getirin.tabiki bu bir tahmin işi eğer tutar eğer tutmaz buna kimse gücenmesin!!şimdiden hayallere dalmayalım sonu kötü bitiyor..kalın sağlıcakla(ALLAHTAN kısaca dedim yaz uzunca anlatacağım deseydim ne olurdu) :)

• Urfalı kardeşlerim ben de nizipliyim kısaca şunu dile getireceğim.biz bu sistemlerin en alasını son 5 yıldır görüyoruz! gaziantep ve diyarbakır gibi yükseltisi olan yerlere yağabilir!tabikii yağış olursa.benim tahminim kuru soğuk olacak gibi duruyor.ülkenin kuzey kesimleri bu sistemden epeyce faydalanacaklar!bence çok fazla ümit bağlamayalım!zaten yıllardır bu modeller bizi yıktı geçti..yılbaşından bugüne kadar gelen sistem ve modelleri ve kar yağacak diyenleri aklınıza getirin.tabiki bu bir tahmin işi eğer tutar eğer tutmaz buna kimse gücenmesin!!şimdiden hayallere dalmayalım sonu kötü bitiyor..kalın sağlıcakla(ALLAHTAN kısaca dedim yaz uzunca anlatacağım deseydim ne olurdu) :)

Kardeş 15inden sonraki sistemde yağış sıkıntısı olmazsa Urfa'da kar alır Nizip de...