Afyon Ayrıntılı Hava Tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kar depti bu senenin en yoğun kar yağışı poyrazla lapa lapa kar çok şiddetli bizim arabanın anteni falan gözükmüyor yuh çok yağmış 50 cm olabilir ve hala 60 cm duran yerleri merak ediyorum afyonun rakımı artıyor

AF-YOK

• Buranın MEB salak işte sizin orlarda 7 gun tatil bizim burda 3 bolvadinde bile war neden öyle bilmiyom biri 5cm karda tatil eder anormallik biri 60 cm karda tatil etmez o anormallik

AF-YOK

• Buranın MEB salak işte sizin orlarda 7 gun tatil bizim burda 3 bolvadinde bile war neden öyle bilmiyom biri 5cm karda tatil eder anormallik biri 60 cm karda tatil etmez o anormallik

Sizde bundan önce yaptığınız tatillere sayın. 5-6 gün tatil yaptınız kafadan. Ayrıca bizde de 5 cm değil kar 25-30 cm. Ankara'da çok büyük bi şehir. Çay'la bir değil elbet. Büyük kazaların meydana gelmesi olası olduğundan yerinde bi karar...

• Sizde bundan önce yaptığınız tatillere sayın. 5-6 gün tatil yaptınız kafadan. Ayrıca bizde de 5 cm değil kar 25-30 cm. Ankara'da çok büyük bi şehir. Çay'la bir değil elbet. Büyük kazaların meydana gelmesi olası olduğundan yerinde bi karar...

1 sene önce olan birşey 5cm ama burda da yollar kayıyor kaç kez düştüm ve üşüdüm her yerim ıslandı . Ordakiler insanda biz neyiz !?

• Evet WHİSPER Afyon Erzurum'dan eksik değildi bu yıl Türkiye'nin 2 . en soğuk ili burası oldu.Erzurum -35 Afyon ,İse -32 bazı kişiler Gazlıgöl -37 dereceye indiğini söylüyor.Bizim buralar -40'a kadar inmiştir.Rakım farkı.

• Çayda rüzgar 51 km/sa (uçuyor)[hr]
    Kütahya Şuan Çok Yoğun Kar Yağışlı İmiş[hr]
    Afyonda çok yoğun kar başladı alalh ım inanamıyorum rüzgarla ne biçim yağıyor 1 dk önce birşey yoktu ve hava ılıkttı bir anda süpper kar başladı

AF-YOK

Einmal editiert, zuletzt von KarTutkusu03 ()

• AYNEN BURDA YAĞIŞ GELMEDEN ÖNCE LODOS VARDI KAR YERE DÜŞTÜ KARAYEL ESTİ HEMDE ÇOK HIZLI ŞU AN 5 CM . KAR VAR. DAHA KAR TANELERİ BÜYÜYOR. :biggrin:

KÜTAHYA LODOSA ÇEVİRMİŞ.AFYON KUZEYDEN

BEN VİDEOYA ÇEKTİM. :biggrin:

• Oğuz, sen hiç şikayet etme. Her zaman kar alıyosunuz. Ankara'da kar 2 dk. önce başlayınca hemen Afyon'a kızıyosun, kusur buluyosun. Bak bugün Ankara'da kıyamet koptu, kaç saat kar yağdı, burda bi b*k olmadı. Tamam bende sinirlendim ama her seferinde de Afyon'a kızma be abicim, sen Afyon'a her kızdığında sanki Afyon seni daha fazla karla ödüllendiriyor. Sen sen ol şehrinin kıymetini iyi bil...

• Oğuz, sen hiç şikayet etme. Her zaman kar alıyosunuz. Anakra'da kar 2 dk. önce başlayınca hemen Afyon'a kızıyosun, kusur buluyosun. Bak bugün Ankara'da kıyamet koptu, kaç saat kar yağdı, burda bi b*k olmadı. Tamam bende sinirlendim ama her seferinde de Afyon'a kızma be abicim, sen Afyon'a her kızdığında sanki Afyon seni daha fazla karla ödüllendiriyor. Sen sen ol şehrinin kıymetini iyi bil...

AYNEN OĞUZ AFYIN GİBİ ŞEHİRDE YAŞIYON ŞİKAYET EETME