⛅ ❄ Anlık Raporlar, şahsi istasyonlar...

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zitat von lazuri53 pid='92828' dateline='1394613602'

Orta ve Doğu Karadenizli arkadaşlar:

Öğleden sonra 3 ten itibaren kuvvetli kuzeyli rüzgar esecek, hava hızla soğuyacak kky ye hazır olun bilginize

İşte 2 rüzgar tahmin haritasi

• Yarın için soğuma anlamında beklentimde herhangi bir değişiklik yok. Gün boyu -4 İstanbul'un özellikle Anadolu yakasında tepemizde olacak. Ancak yağış konusunda Kocaeli - Adapazarı - Düzce hattının daha şanslı olduğunu düşünüyorum, bu bölgede gün içinde aralıklarla karla karışık yağmur ve kar bekliyorum.

• Zitat von pala11 pid='92850' dateline='1394630693'

bursa için ne bekliyosunuz yarın için

Üstatlar ne der bilmem ama ben yarın için aralıklarla hafif yağmur ve yükseklerde karla karışık yağmur ve kar bekliyorum. :)

Not:Başka bir sorunuz varsa buraya yazmayın.Neden diye sorarsanız yeri burası değil. :)

http://www.havaforum.com/konu-…r.html?pid=92846#pid92846 Bu içinde olduğumuz sistemle ilgili sorularınızı burdan sorabilirsiniz. :)

Sibiryasız kışa kış demem;azor balsa sibirya duble kaymaktır.

Sistemci

Einmal editiert, zuletzt von Engin(Bursa) ()

• İstanbul Avrupa yakası yarın yine havada dahi kar göremeyecek gibi Marnara' nın doğusu görebilir Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları gece ve sabah saatlerine kky görebilir.

• Zitat von Gray Cities pid='92863' dateline='1394634329'

İstanbul Avrupa yakası yarın yine havada dahi kar göremeyecek gibi Marnara' nın doğusu görebilir Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları gece ve sabah saatlerine kky görebilir.

Bafra'nin şansi varmi sence 50 km kıyıdan içerideyiz yükselti 103 m :D olmadi köye gidecem :D ben çok bilirim Samsun'a kky yağarken buraya lapa lapa kar yağdigini :D

• Zitat von wildleo1907 pid='92832' dateline='1394617931'

Yarın için soğuma anlamında beklentimde herhangi bir değişiklik yok. Gün boyu -4 İstanbul'un özellikle Anadolu yakasında tepemizde olacak. Ancak yağış konusunda Kocaeli - Adapazarı - Düzce hattının daha şanslı olduğunu düşünüyorum, bu bölgede gün içinde aralıklarla karla karışık yağmur ve kar bekliyorum.

Oh be abi içimi rahatlatan bir haber verdin bana çok saol FORZA GÖLCÜK :D

gorilofficial

• Zitat von BaFRaLi55 pid='92864' dateline='1394634616'

Bafra'nin şansi varmi sence 50 km kıyıdan içerideyiz yükselti 103 m :D olmadi köye gidecem :D ben çok bilirim Samsun'a kky yağarken buraya lapa lapa kar yağdigini :D

Bafra % 90 kar görür ben samsundan ümitsizim ani bir soğuma olmazsa kar yağmaz oraya birda bafra biraz daha karasal o yüzden yazın daha az yağışlı ve sıcak samsuna göre kışındadaha soğuk :)