Ankara Özel Meteorolojik Yorum Konusu

• Bu sistem için kimse haklı değil. Çünkü bu sistemi son dakikaya kadar takip etmek gerekiyor. Gece güncelleştirmeleri Ankara'nın durumunu belirler. Sadece Ankara için değil kar bekleyen diğer bölgeler içinde geçerli.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Bu sistem için kimse haklı değil. Çünkü bu sistemi son dakikaya kadar takip etmek gerekiyor. Gece güncelleştirmeleri Ankara'nın durumunu belirler. Sadece Ankara için değil kar bekleyen diğer bölgeler içinde geçerli.

evet aynen öyle sıcaklık şu anda sınırda ve akşam saatlerine rahat kar yapabilecek konuma gelecktir geceye yakın saatlerde kar baslıcağını bekliyorum

• Sıcaklık konusunda bir sıkıntı yok şimdilik ama yağış gelecek mi bilmiyorum.. gökyüzü gözükmeye başladı..

saat 6da güncelleştirmeler olacak. O zaman bilgi vereceğim.

[size=small]
    [/size]

• Ankara an itibari 2.3 derece(dmi) tahminim saat 21-22 saatlerinde kar baslıcaktır ve ilk alçaklarda kky zamanla kara dönecektir sabah beyaz örtü ile uynacağız

• DMİ akşam güncelleştirmesinde Ankara da yağışı yeniden kuvvetlendirdi. Modellere baktığımızda da bu durum aynen geçerli. Yarın ciddi bir kar yağışı bekliyoruz Ankara da modeller de bunu gösteriyor.

[size=small]
    [/size]

Edited once, last by kardan emrah ().

• Evt şimdi bende ona bakıyorum keşke biz dmi çalıssak onlar bisey bilmiyo bizim dediğimize geldiler sıcaklık düşüsü var zaten su anda sıcaklık akr değerinde yılbasına sadece yağıs kaldı geliyoooo karrrr

• Evt şimdi bende ona bakıyorum keşke biz dmi çalıssak onlar bisey bilmiyo bizim dediğimize geldiler sıcaklık düşüsü var zaten su anda sıcaklık akr değerinde yılbasına sadece yağıs kaldı geliyoooo karrrr

Ankara bundan sonra ki hiç bir sistemi boş geçmeyecek gibi. ayın 7sinden sonra ki sistemler de bomba gibi.

[size=small]
    [/size]