Zonguldak Gelecek Olan Sistemler. [Part-1]

• Kardeş dedik bu kadar iddalı konuşma sonra karizma çizilir die. Hani kar mar göremedik. Lütfen üye toplamak adına bu kadar iddalı tahminlerde bulunmayın. Yakında hiç kimse de kalmıycak forumda. onlarca meteo sitesi var. Biraz gözden geçirirseniz, tahminlerinizin hiç biriyle örtüşmediğini göreceksiniz. Allah yardımcınız olsun ne diyem. Böyle bir kış ben hakkikaten görmedim. Efsane olmaya aday, doğuya bile daha kar örtü yapmadı :))

• Kardeş dedik bu kadar iddalı konuşma sonra karizma çizilir die. Hani kar mar göremedik. Lütfen üye toplamak adına bu kadar iddalı tahminlerde bulunmayın. Yakında hiç kimse de kalmıycak forumda. onlarca meteo sitesi var. Biraz gözden geçirirseniz, tahminlerinizin hiç biriyle örtüşmediğini göreceksiniz. Allah yardımcınız olsun ne diyem. Böyle bir kış ben hakkikaten görmedim. Efsane olmaya aday, doğuya bile daha kar örtü yapmadı :))

Öncelikle ben de bu konuda müdahele edecektim fakat bu platformda herkesin tahminlerine saygımız sonsuz olduğundan müdahele etmek istemedim.
    Ayrıca size de belirtmek istediğim bir şey var. "Lütfen üye toplamak adına bu kadar iddalı tahminlerde bulunmayın." demişssiniz, fakat şunu hatırlatırım "ZonguldakMeteoroloji" site yönetiminin kadrosunda yer almamaktadır, sizin gibi bir üyedir ve forumumuzda tahminlerini yayınlanmaktadır ve de bu onun en doğal hakkıdır. Yanılır yanılmaz orası kendisini ilgilendirir, tahminlerinde yanılması Hava Forum'un yanılması anlamına gelmez.

Hava Forum'un özel tahminleri zaten forum içinde duyrularak yayımlanmaktadır, bunlar dışındaki tahminler sitemizdeki üyelerimizin tahminleridir.

Forum içinde üyeler tarafından yapılan her tahmin,rapor,görüş Hava Forum yönetimine ait değildir, lütfen bu konuda dikkatli davranalım.

Teşekkürler.

• Sayın ADMİN; Niyetim sizi kötülemek değil, yazılanlar bir türlü tutmayınca kış da böyle dandik geçince insanın morali bozuluyor. Sürçilisan ettiysek affolo. Saygılarımla...

Sevgili üyemiz bu mesaj genel olarak herkese gönderilmiştir, sadece size yönelik yazılmamıştır. Ayrıca sizlerin sonsuz bir şekilde eleştiri hakkı bulunmaktadır, bu konuda şüpheniz olmasın, düşüncelerinizi rahatça ifade edebilirsiniz.

Teşekkürler