İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 144. saatler itibariyle en iyi görüntüyü ukmo veriyor gem italyaya götürmüş sistemi buda biraz daha batılama ihtimalini kuvvetlendiriyor ataberkgnay demek istediğim 4ocak 13şubat karşılatırmasında daha iyi anlaşılıyor azorun kafasına bakın 2004de daha kuzeydoğuluken bu akşamki gfs çıktısında kuzeybatılı çünkü üstten izlanda baskısı yemedi :)

• Ataberk hocam dedim ya sinoptik güzel diye bir baktım hüzünlü şarkılar vs. 2004 çıktısı bile çıkabilir bu sinoptiğe üzülüyor ise hangi sinoptiğe sevinecek insanlar anlamak güç .

• Ataberk hocam dedim ya sinoptik güzel diye bir baktım hüzünlü şarkılar vs. 2004 çıktısı bile çıkabilir bu sinoptiğe üzülüyor ise hangi sinoptiğe sevinecek insanlar anlamak güç .

Hüzünlü şarkılar diyerek beni kast ettin sanırım. Ruh halini göstermek için paylaştım onu. Aşağıda kendi görüşümü okursan şarkıların altında anlarsın.

• 144. saatler itibariyle en iyi görüntüyü ukmo veriyor gem italyaya götürmüş sistemi buda biraz daha batılama ihtimalini kuvvetlendiriyor ataberkgnay demek istediğim 4ocak 13şubat karşılatırmasında daha iyi anlaşılıyor azorun kafasına bakın 2004de daha kuzeydoğuluken bu akşamki gfs çıktısında kuzeybatılı çünkü üstten izlanda baskısı yemedi :)

Gem 2 gün öncede İtalyaya verdi yapıyor arada sırada öyle şeyler çok önemsemek lazım :)

• Tek model ile bu işin yürüyemeyeceğini diğer modellerin yabana atılmaması gerektiğini çok defa söyledik.Gfs bugün batılama ile ilk adımını attı adımıza gecede ab yi çekelim buralar coşsun biraz :)

Tabi ondan öncesinde Ecmwf var

• Hüzünlü şarkılar diyerek beni kast ettin sanırım. Ruh halini göstermek için paylaştım onu. Aşağıda kendi görüşümü okursan şarkıların altında anlarsın.

Bir önceki Gfs güncellemesi neyi vaat ettide bu kadar pozitif oldunuzda şimdi üzüntülü ruh haline döndünüz onu anlamadım .Genel anlamda bir serzeniş gördüm onu anlamsız buldum .Burada Haktan hocamız sürekli sessiz kalmasının ana nedeni bu tek güncellemeyle insanlar üzülüp veya sevinebiliyor ne yazsa havada kalıyor tek güncellemeyle .

• 40 yılda bir böyle sistem iner izmire egede a.b patlamaz böyle bir sinoptigi kaçırırsak cok yazik olacak umarım önümüzde ki güncellemeler lehimize döner ya efsane olcak ya kestane ortasi yok

• Baya batılattık. Şimdi Sıra Ab ye geldi. 1 saat sonra kralı düzelteceğiz..

Gece güncellemesiyle beraber mutlu uyuyacağımızı umuyorum :)

Ayrıca Gfsdeki gibi gelip ab patlamama bana çok güç bir olay geldi.

• Hüzünlenirlen abartarak yazdım şahsen ben hatta imalı paylaşımlar yaptım olumsuz yorum yapalım babında .düzelebileceğini biliyoruz hepimiz inşallah hepimiz seviniriz ilerleyen zamanlarda

• Model yorumlama sayfasında bir arkadaş var Giresunlu nickini vermeyim adamın konumu 1 metre kar alıyor hala diyorki sistem neden batılı gelsin :))) arkadaşa 1 metre kar yetmemiş heralde :) böyle hesapları engelleyip geçiyorum kafa rahat

• Bir önceki Gfs güncellemesi neyi vaat ettide bu kadar pozitif oldunuzda şimdi üzüntülü ruh haline döndünüz onu anlamadım .Genel anlamda bir serzeniş gördüm onu anlamsız buldum .Burada Haktan hocamız sürekli sessiz kalmasının ana nedeni bu tek güncellemeyle insanlar üzülüp veya sevinebiliyor ne yazsa havada kalıyor tek güncellemeyle .

Anlamamakta ısrar ediyorsun herhalde. Sayfanın genel ruh halinin ona döndüğünü ifade ediyorum. Altta da kendi görüşüm var moral bozmayın diyorum. Anlatabildim mi ? Hatta bunu tekrar mesajımda üzüntü yok ama sinir var diyerek de belirttim. Sinirlenmemin sebebi de bu güncellemede görmek istediğim şeyi görememiş olmam şu an.Ama bunu beni üzmediğini de zaten ab daha çok kıvırır diyerek belirttim. Devamlı kendimi açıklamak zorunda bırakmaman ve yorumlarımdaki kelimeleri cımbızla seçmemen dileğiyle.

• Bir önceki Gfs güncellemesi neyi vaat ettide bu kadar pozitif oldunuzda şimdi üzüntülü ruh haline döndünüz onu anlamadım .Genel anlamda bir serzeniş gördüm onu anlamsız buldum .Burada Haktan hocamız sürekli sessiz kalmasının ana nedeni bu tek güncellemeyle insanlar üzülüp veya sevinebiliyor ne yazsa havada kalıyor tek güncellemeyle .

^^;)

• Anlamamakta ısrar ediyorsun herhalde. Sayfanın genel ruh halinin ona döndüğünü ifade ediyorum. Altta da kendi görüşüm var moral bozmayın diyorum. Anlatabildim mi ? Hatta bunu tekrar mesajımda üzüntü yok ama sinir var diyerek de belirttim. Sinirlenmemin sebebi de bu güncellemede görmek istediğim şeyi görememiş olmam şu an.Ama bunu beni üzmediğini de zaten ab daha çok kıvırır diyerek belirttim. Devamlı kendimi açıklamak zorunda bırakmamam ve yorumlarımdaki kelimeleri cımbızla seçmemen dileğiyle.

Anlaşılmayacak bir şey yok ben genel bir anlamda serzeniş olduğunu gördüm bunu yazdım sizle ilgili bir şey yok .Hatta yazdığım cümlede müzik dışında sizle ilgili olan bir şey yok konuyu fazla dağıtmak istemiyorum ne cımbızcılık yaparım nede başka bir şey beni bilen bilir burada .

• Anlaşılmayacak bir şey yok ben genel bir anlamda serzeniş olduğunu gördüm bunu yazdım sizle ilgili bir şey yok .Hatta yazdığım cümlede müzik dışında sizle ilgili olan bir şey yok konuyu fazla dağıtmak istemiyorum ne cımbızcılık yaparım nede başka bir şey beni bilen bilir burada .

Ben de müzik olayını açıklığa kavuşturduğuma göre benden yana da bir sorun yok. Kendimle ilgili olan kısma açıklık getirdim zaten sadece diğerleri hakkında bir yorum yapmadım.