[Sonuç] Sitemizde Meteoroloji Dışı bölümler Görmek ister misiniz ? ANKET

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sayfamızda hava durumu konuları ağırlıkta olmalıdır.cünkü her gelen kişi tahmin okumak isteyeceği icin özellikle hava olaylarında hassas davranılırsa bence bu site icin pekte öyle ahım şahımlı bir yenilik getirilmesinin hicte lazım olacağını düşünmüyorum ben açıkçası arkadaşlar tamam.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

• Yaptığımız anket sonuçlarına göre forumda meteoroloji dışı bölüm açılmayacaktır. Bunun yerine yakın zamanda duyurduğumuz gibi forumda yenilikler yapılacaktır.

Anket Sonuçları:
    Evet, meteoroloji dışı içerikler de olsun.
    30.17%
    Hayır, Sadece meteorolojik içerikler olsun. 69.83%

• Yaptığımız anket sonuçlarına göre forumda meteoroloji dışı bölüm açılmayacaktır. Bunun yerine yakın zamanda duyurduğumuz gibi forumda yenilikler yapılacaktır.

Anket Sonuçları:
    Evet, meteoroloji dışı içerikler de olsun.
    30.17%

böyle olması daha iyi oldu bence bu site hava durumu sitesi başka bilgilerin olması çekiciliğini artırmazdı

• bencede böyle kalması daha güzel oldu.cünkü hic değilse gelen üyelerde hava konularından geri kalmayacaklar. oyüzden gayet isabetli bir sonuç çıkmış kutluyorum herkesi canı gönülden.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

• Anket Sonuçları:
    Evet, meteoroloji dışı içerikler de olsun. 30.17%

Madem Referandum sonuçları böyle,Halkın demokratik tercihleri bu şekilde sonuçlandı;Bu sonuçlar karşısında boynumuz kıldan incedir. :)