Yeni Yılınız Kutlu Olsun ! MUTLU YILLAR... [Yeni Yıl Kutlama Konusu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• 2011 yılının sağlık, mutluluk, başarı,bol kazanç ve bol kar getirmesi bol dilekleriyle. Neşe dolu, Mutlu yıllar!

Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlarız.

Hava Forum

• Sağol.Ben de tüm havaforum ailesinin,ülkemizin ve dünyanın iyi bir yıl geçirmesi dileğiyle MUTLU YILLAR...

• Bütün havaforum ailesine iyi seneler diliyorum.2011 yılının 2.saatine girmiş bulunmaktayız. hep beraber nice yıllar daha görmek ümidiyle insallah.herkese mutlu yıllar!..iyi geceler.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• Yeni yılın ilk etkili surprizi bakalım ne zaman gelecek :) (Etkin kısmı için yeni yıldan bir en azından 13-15 gün almamız lazım :) )

• Yeni yılın ilk etkili surprizi bakalım ne zaman gelecek :) (Etkin kısmı için yeni yıldan bir en azından 13-15 gün almamız lazım :) )

bende merak ediyorum abkalım ne zaman olacak yeni sistem oluşumları dediğin gibi ocak ayının ortasını bekleyebiliriz gibi gözüküyor

• bende merak ediyorum abkalım ne zaman olacak yeni sistem oluşumları dediğin gibi ocak ayının ortasını bekleyebiliriz gibi gözüküyor

Biraz dinlenelim sonra tam giriş yapalım. 15 Gün rapor veriyoruz kar severlere istiharat etsinler :)