10-14 Aralık Arası Beklentim

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • RE: 10-14 Aralık Arası Beklentim
    Akşam olacakları görünce küçük dilinizi yutabilirsiniz.Şimdilik benden bu kadar işlerim var.

Ek:Yarın İstanbul %99 tatil.Akşam açıklanır..

bunun içine yalova katılma olasılığı varmıdır semih bey teşekkürler

• Evet dün gece iyi kar aldık bence İstanbula göre daha iyi aldık gibide denebilir.Ama bugün 0'a 0 elde var 0 :D gece yağan karlarda güneş sayesinde eridi gibi bir şey.İnşallah aksama tekrar dun geceki gibi yağısi alırız.Su anda İstanbulun bazı kentleri arkadaşların dediğine göre Şişli sağlam kar alırken biz 3 ile 1 arasinda gidip geliyoruz. :D

Şu an yine güzel bir yağış başladı tekrardan örtü yapıyor. Akşama beklenti var bakalım. İnşallah İstanbul u nasiplendirmez yalnızca :)

• Arkadaşlar İstanbul için ben tahminlerimi yapıyorum genelde. Ve tekrar bir uyarım var. Hava karadıktan 1 saat sonra. İstanbul bu kar yağışlarından 2-3 kat daha fazla kar alacak ve yere inen kar erimeyecek ? Gece de dahi devam edecek kar yağışı tüm İstanbul'u beyaza bürüyecek. Maltepe,Pendik,Kartal,Göztepe,Kadıköy,BEYKOZ,Kavacık,SAMANDIRA,Sancaktepe ANADOLU BÖLGESİ.
    Avrupa: Kağıthane,Sarıyer,Şişli,Zeytinburnu,

En yoğun kar alacak bölge ise FSM VE BOĞAZ İÇİ!

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Ey güzel Allahım,
    Şu Acıbademi de gor artık.
    Çocukların kartopu hevesleri yarım kaldı. Bana okuldan çıkan çocuklar tembih ediyorlar. "Okulun bahçesine iyi bak, bizden başka birileri girmesin sabaha biz kar topu oynayalım tamam mı " :D :D dedim şu masumiyet yok bir yerde.

Hadi Acıbadem' e dök şu rahmetini.

• Arkadaşlar İstanbul için ben tahminlerimi yapıyorum genelde. Ve tekrar bir uyarım var. Hava karadıktan 1 saat sonra. İstanbul bu kar yağışlarından 2-3 kat daha fazla kar alacak ve yere inen kar erimeyecek ? Gece de dahi devam edecek kar yağışı tüm İstanbul'u beyaza bürüyecek. Maltepe,Pendik,Kartal,Göztepe,Kadıköy,BEYKOZ,Kavacık,SAMANDIRA,Sancaktepe ANADOLU BÖLGESİ.

Hocam Tuzla için tahminin nedir?

birazda burayla tahmin yaparmsın akşam için

• Tipi fenaydı. Birde şimdi bak abi lapa lapa ohh miss :).

Ben sana sabah beyaz örtüyle uyanacaksın sözümü tuttuğuma sevindim :) Gece inanılmaz bir yağış oldu ve şuan Meriç 2 katı yağış alıyoruz gecenin. Ve bu akşamdan itibaren böyle devam edecek. Yollar arabalar her yer bembeyaz. Şanslı ilçedeyiz :)

• Arkadaşlar İstanbul dışı için verilerim hazır değil tahmin yapamıyorum kusura bakmayın.

• Ey güzel Allahım,
    Şu Acıbademi de gor artık.
    Çocukların kartopu hevesleri yarım kaldı. Bana okuldan çıkan çocuklar tembih ediyorlar. "Okulun bahçesine iyi bak, bizden başka birileri girmesin sabaha biz kar topu oynayalım tamam mı " :D :D dedim şu masumiyet yok bir yerde.

Hadi Acıbadem' e dök şu rahmetini.

Merak etmeyin akşamdan itibaren Koridor kapanacak. Ve Tüm İstanbul yoğun kar yağışı etkisi altına girecek.

Bu bize mi geliyor yoksa bana mı öyle geldi ? Rüzgar yıldız yönünü değiştirmezse eğer bize gelicek sanırım ?

• Can abi güney Maramara kıyıları Gonen-Bandirma vb. Tahminince ne olur?

Bizden sarkan kütlelerin tamamı oraya iniyor :) 1 saat gecikme ile.[hr]

Bu bize mi geliyor yoksa bana mı öyle geldi ? Rüzgar yıldız yönünü değiştirmezse eğer bize gelicek sanırım ?

O bahsettiğim ROMANYA. Ondan önce daha küçükleri var. Onun gelmesi için Rüzgarın biraz kuzey batılı esmesi lazım ve 50 km'yi aşan rüzgar lazım.