İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Aslinda bi mekan secip havaforum toplantisi gibi birseymi yapsak istanbul konusundakiler olarak burasi bildigin aile ortami gibi cunku

• Ana sayfa da marmara icin durum bildiren haber mevcut harika bir analiz tam beklentime uygun olmus ellerinize saglik yonetici kardeslerim.ogleden sonra her ne kadar kky cogunlukta olsa da ortu miktar beklentileri tam isabet insallah son dakika sovu yapariz

• Bu konuyu canlandıran herkese özellikle bu konuda emeği büyük @BaFRaLı55'e Teşekkürler.

Dediler ki “Gözden ırak olan gönülden de ırak olur”
    Dedim ki “Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur.”

MEVLANA

• Koskaca sistemin yapmadığını sıcak cephe yapacak.Amorti vurdu valla İstanbulu.Salı Çamlıca tepesindeyim gecesi yola çıkıyorum yollar karlıdır aksiyon yaşarım az.Memlekette evimizin bahçesinde 50 cm kar varmış.Foto atarım yollarda ve memlekette. :)

• Koskaca sistemin yapmadığını sıcak cephe yapacak.Amorti vurdu valla İstanbulu.Salı Çamlıca tepesindeyim gecesi yola çıkıyorum yollar karlıdır aksiyon yaşarım az.Memlekette evimizin bahçesinde 50 cm kar varmış.Foto atarım yollarda ve memlekette. :)

Ben İstinye'deyim yağışı kaçırmıyorum ama büyük amortiyi örtüyü kaçıracağım buranın rakımı berbat.

Dediler ki “Gözden ırak olan gönülden de ırak olur”
    Dedim ki “Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur.”

MEVLANA

• 2012 den beri Kartal Yakacık'ta yaşıyorum.Hiç bu kadar burayı es geçen bir sistem görmemiştim..Bugün biraz beklentim vardı fakat sabahtan beri inanılmaz parlak bir güneş var.Yarın için gene ümitsizim çünkü 3 Ocak sıcak cephe yağışını da kaçırdık? Bu kadar yüksekte olup bu kadar soğuk yaşayıp kar görememek üzücü oldu..Neyse artık önümüzdeki sistemlere bakıcaz☺️ İyi forumlar İstanbul

Einmal editiert, zuletzt von miçocuk ()

• 2012 den beri Kartal Yakacık'ta yaşıyorum.Hiç bu kadar burayı es geçen bir sistem görmemiştim..Bugün biraz beklentim vardı fakat sabahtan beri inanılmaz parlak bir güneş var.Yarın için gene ümitsizim çünkü 3 Ocak sıcak cephe yağışını da kaçırdık? Bu kadar yüksekte olup bu kadar soğuk yaşayıp kar görememek üzücü oldu..Neyse artık önümüzdeki sistemlere bakıcaz☺️ İyi forumlar İstanbul?

• 2012 den beri Kartal Yakacık'ta yaşıyorum.Hiç bu kadar burayı es geçen bir sistem görmemiştim..Bugün biraz beklentim vardı fakat sabahtan beri inanılmaz parlak bir güneş var.Yarın için gene ümitsizim çünkü 3 Ocak sıcak cephe yağışını da kaçırdık? Bu kadar yüksekte olup bu kadar soğuk yaşayıp kar görememek üzücü oldu..Neyse artık önümüzdeki sistemlere bakıcaz☺️ İyi forumlar İstanbul?

Bende yakacığa yakınım cezaevinin oralarda mısın rakım kaç :)

• pendik kaynarca olarak tahminim yumuşak kar yada kky alacağız,kurtköy tarafları güzel kar alır sanırım

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Düşünmeden olmuyor :D :D

güzel olacak çekmeköy için genelde anadolu yakasının şanslı kesimlerinden zaten, o değilde trabzondaki resimleri görünce ah ahh diyorum resmen..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• güzel olacak çekmeköy için genelde anadolu yakasının şanslı kesimlerinden zaten, o değilde trabzondaki resimleri görünce ah ahh diyorum resmen..

Ya bırak trabzonu Şu karadenizi sevemedim bi türlü Heryerine gitmişimdir bi türlü sevemedim ne havasını ne insanlarını :D Lafım meclisten dışarı ha ona göre :D