İstanbul için Acil Uyarı

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • En sevmedigim sey sistem aktifken kar az yagmiyor yada sistem oldu denmesi.

Sistem akktif oldugu surece hersey olur. Elestiriyede acigim. Elestirmen icin sistemin sona ermesi gerekir. Ne zaman elestirecegini nasil elestirecegini bilmeyen insan elestiride bulunmasin. Ondan sonra yorumum silindi diyosunuz.iyi yapiyor modlar silmekle. Sistem biter kar yagmaz. Tahmini begenmedinmi ozaman baska siteye gidersin orayi takip edersin. Dikkat ediyorum sadece kar zamani gelen uyeler sikinti cikariyolar.

Bundan sonra gelecek sistemle ilgili sOn dakika basliklari acmayacagim. Burda emek harciyoruz vakit ayirip hicbir karsilik beklemeden. Ancak karsiliginda saygisizca yazilar goruyorum. Sistem yorumlari vs.daha nadir olacak.bilginize.

• Dün gece 4-5 saat harika bir şekilde kar yağdı arabaların üstü 10 cm i bahçeler 5-10 cm i geçerken yerde kar yoktu çünkü sıcaklıklar hiç istenilen seviyeye ulaşmadı.Bu 1.5 günlük mini sistem bizim buralar için boş geçti.

• kücükcekmece için tam bir fos çıktı sistem su ana kadar

Sistem bitince bu yorumu yaparsan iyi olur insanların canıni sıkacak şekilde yorum yapmaman gerekir sistem biter o zaman dersin ki sistem benim acimdan kötü geçti dersin ki sistem daha yeni başlıyor .

• Tamam umutsuzluğa kapılmıyoruz .Semih hoca sadece tahmin yapıyor ve bunun arkasında duruyor.Akşamüstüne doğru 5-6 gibi diyor.Olmadı gecikir 7 de yağar.Yağmazsa eleştirebilirsiniz ancak.O da mesafeli eleştiri olması lazım.Ne olursa olsun bizden bilgin biri.

• Sistem bitince bu yorumu yaparsan iyi olur insanların canıni sıkacak şekilde yorum yapmaman gerekir sistem biter o zaman dersin ki sistem benim acimdan kötü geçti dersin ki sistem daha yeni başlıyor .

zaten kendi oturduğum yeri söyledim.Bu dediğimden Başakşehirde oturan kişi zaten alınmaz her daim oraya yağıyo sadece şu ana kadar beklediğimi karşılamadı o kadar kasti bişey yok.

• En sevmedigim sey sistem aktifken kar az yagmiyor yada sistem oldu denmesi.

Sistem akktif oldugu surece hersey olur. Elestiriyede acigim. Elestirmen icin sistemin sona ermesi gerekir. Ne zaman elestirecegini nasil elestirecegini bilmeyen insan elestiride bulunmasin. Ondan sonra yorumum silindi diyosunuz.iyi yapiyor modlar silmekle. Sistem biter kar yagmaz. Tahmini begenmedinmi ozaman baska siteye gidersin orayi takip edersin. Dikkat ediyorum sadece kar zamani gelen uyeler sikinti cikariyolar.

Bundan sonra gelecek sistemle ilgili sOn dakika basliklari acmayacagim. Burda emek harciyoruz vakit ayirip hicbir karsilik beklemeden. Ancak karsiliginda saygisizca yazilar goruyorum. Sistem yorumlari vs.daha nadir olacak.bilginize.

Hocam trolleri takmaya gerek yok, adminler onların icabına bakacaktır. Üç beş kendini bilmez yüzünden biz de yanmayalım