Son Dakika

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şu kadarcık karda memnunsan iç anadoluda yaşasan her sene mutlaka 1 kez memnun olursun. :)

Ben aslen karabukluyum ama 12 senedir istanbuldayim askerligide ankara polatlida yaptim 2000 senesinde ve cok karlar gorduk demek istedigim allaha sukurler olsun kar gorduk tabikide bu kar degil gonul daha fazlasini istiyor ama nasip yapacak birsey yok :)

Einmal editiert, zuletzt von BLueWesT ()

• İstanbul da okullar açık yarın fakat ilerleyen saatlerde hava durumu kötüleşirse değişebilirmiş Kaynak : ATV

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• yağışın vasat olduğu her halikarda belli b.paşadayım sadece çatılar ve arabalarda kar var ne başarı ne başarı tebrik ederim zaten local olduğunu yazdım..sonuçta yağış ist için sıkıntılı oldumu oldu daha ne???

oralardan atar yapıyorsun belli ki yaşın küçük..sen bayrampaşa da arabaların üstüne dokunarak hevesini geçir, sen hariç tüm ilçeler kartopu oynasın..

• fazla alıntı yapıp kuralları çiğenmeyim yaşım 32 ...meterolojik sistem değerlendirme başarısı =60 yağış oranı başarısı =25 açık ve net ayrıca pazar gecesinden beri kar yağdırdınız ista anca salı akşamını buldu ...

Einmal editiert, zuletzt von kerimcem ()

• fazla alıntı yapıp kuralları çiğenmeyim yaşım 32 ...meterolojik sistem değerlendirme başarısı =60 yağış oranı başarısı =25 açık ve net ayrıca pazar gecesinden beri kar yağdırdınız ista anca salı akşamı buldu ...

pazar gecesinden itibaren kar yağdıranlarla karıştırmayın bizleri..Salı günü öğleden sonra uyarısı verildi buralarda..keşke bugün fırsatınız olsaydı da bir istanbul turuna çıksaydınız belki fikriniz değişirdi.Neyse değişmese de olur burda tipi devam ediyor 20 cm kar var..bu da İstanbul için yeterli ilk mesajımda da belirtmiştim.

• fazla alıntı yapıp kuralları çiğenmeyim yaşım 32 ...meterolojik sistem değerlendirme başarısı =60 yağış oranı başarısı =25 açık ve net ayrıca pazar gecesinden beri kar yağdırdınız ista anca salı akşamını buldu ...

madem oyle boyle b.ktan sitede ne isin var ?

Boyle adamlarin oldugu yerde aciklama falan yapilmaz.herkes kendisi takip etsin radardan.

• Bu kar yağışı hakikaten efsane Sakarya'da halen yağış devam etmekte şehir merkezi gerçekten felç birçok köy yolu ulaşıma kapalı hendek tepelerindeki köyler 1,5 metre kar altında hava -5 kar devam etmekte..

Not: Resim isteyen inanmayan arkadaşlar internetten Sakarya haberlerine bakabilirler.

• hayır forumdaydım ozlelikle maç gecesi kar yağacak(karla karışık yağmur gibi) deniyordu pazartesi salıya bağlayan gecede bol kar yağışı deniyordu hafızam kuvvetlidir hiç yanılmam meraketme bunuda birebir semih bey yazıyordu...

• madem oyle boyle b.ktan sitede ne isin var ?

Boyle adamlarin oldugu yerde aciklama falan yapilmaz.herkes kendisi takip etsin radardan.

Yap üstad sen onları boşver açıklama yap lütfen ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yaptıkları yok lütfen bir açıklama yap herkes rahatlasın :D

Einmal editiert, zuletzt von Samet Kaya ()

• hayır forumdaydım ozlelikle maş gecesi kar yağacak deniyordu pazartesi salıya bağlayan gecede bol yağış deniyordu hafızam kuvvatlidir hiç yanılmam meraketme bunuda birebir semih bey yazıyordu...

salı sabahı kalktığımızda yine bizler 2 cm kara uyanmıştık.bizde bir sıkıntı yoktu ki İstanbul un deklerle bu kadar yağış alacağını zaten Efsane semih daha öncede belirtmişti..Neyse sen haklısın bizim buralara zaten 20 cm kar yağmadı TAŞ yağdı TAŞ kar değil onlar bizim kafamız iyi..

• Bu kar yağışı hakikaten efsane Sakarya'da halen yağış devam etmekte şehir merkezi gerçekten felç birçok köy yolu ulaşıma kapalı hendek tepelerindeki köyler 1,5 metre kar altında hava -5 kar devam etmekte..

Not: Resim isteyen inanmayan arkadaşlar internetten Sakarya haberlerine bakabilirler.

Dikmen'de 2 metreyi aşmış.

Einmal editiert, zuletzt von anakata ()

• ben tahmin olduğunun farkındayım meraketme, ama artık yazıdklarınızı tahmin gibi yazın ozaman kesinlik içeren cümlelerle yazıyorsunuz ve buraya giren insanlarda buna kızıyor zaten hava bu sağı solu belli olmaz bende biliyorum..

• öncelikle semih ustadımı tebrik ederim. yaptığı tahminler %90 tutuyor. geriye kalan %10 luk kısım ani değişimlerdir bu çok normal.

Mevkii: Kocaeli/Başiskele Rakım:80

Salı akşam saatlerinden sonra: ( resimde tipi çıkmış aslında lapa lapa yoğun kar yağışı vardı )

çarşamba sabahı saat 08:00

çarşamba akşamı saat 19:00

Allah semih ustada uzun ömürler versin inşallah. takipteyim :)

• Arkadaşlar sakarya da sıcaklık -5 derece ve kar etkili oluyor.kar kalinligi merkezde yer yer 30-40 cm.ilcelerde ise durum vahim 140 koy uolu ulasima kapali bazi yerlerde kar kalinligi 1.5-2 metre inanilmaz bir kar var.