İç Ege, Batı Akdeniz ve Eskişehir Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Afyon merkez 2 gündür turuncuları elinin tersiyle itiyor yeter artık diyerekten yarın ve çarşamba da aynı tipte kütleler göreceğiz bakalım gel kardeşim diyecek mi

• çisenti-kuvvetli arası gidip gelen bi yağış var 6 saati buldu denizlide de

• Bölge geneli gayet iyi yağış aldı bugün başta Antalya 136 mm Denizli 18 mm Isparta ve Burdur 9 mm Kütahya 2.8 mm Uşak 5.3 mm Eskişehir 4.7 mm son olarak da bölgenin iyi yağış aldığı günlerde bi farkım olsun diyen Afyon 0.7 mm ^^ Şu anda da hafif bi yağış var az sonra kesilir (Aynı şekilde birçok şehirde yağış hafif şekilde devam ediyor)

• Bölge geneli gayet iyi yağış aldı bugün başta Antalya 136 mm Denizli 18 mm Isparta ve Burdur 9 mm Kütahya 2.8 mm Uşak 5.3 mm Eskişehir 4.7 mm son olarak da bölgenin iyi yağış aldığı günlerde bi farkım olsun diyen Afyon 0.7 mm ^^ Şu anda da hafif bi yağış var az sonra kesilir (Aynı şekilde birçok şehirde yağış hafif şekilde devam ediyor)

radar çok tatlı valla.kış ayında olsak şu radar nelere sebep olurdu acaba

• radar çok tatlı valla.kış ayında olsak şu radar nelere sebep olurdu acaba

Kardeşim sen bölgeden ayrılacaksın sanırım sınavdan sonra gittikten sonra gözün hiç arkada kalmasın demek isterdim fakat öyle bir kış yaşayacağız ki sayende şimididen teşekkür ederim :D

Yaklaşık 10 dakikadır çok sağlam yağıyor muhtemelen 5 mm olmusuzdur

• O kadar yağış aldıktan sonra şu tabloyu görmek muhteşem. 2 haziran'daki koşullar şimdiden birçok şeye yol açabilecek gibi görünüyor, sezonun oraj aktivitesi açısından en sağlam günü olabilir.

• Hocam uydukentte şu an sel var benim dememi beklemiş resmen keşke günün başında deseymişim

Gece boyu bu tip kutleler oluşacak gibi görünüyor inşallah istasyonu vurur nem aşırı olduğundan yeşil kutlenin etkisi kırmızı gibi oluyor yağış bırakma açısından

• O kadar yağış aldıktan sonra şu tabloyu görmek muhteşem. 2 haziran'daki koşullar şimdiden birçok şeye yol açabilecek gibi görünüyor, sezonun oraj aktivitesi açısından en sağlam günü olabilir.

Kurak geçen kışlar sonrası genelde bu aylarda yağışlar tavan yapıyor ama bu dönem kaçak kat çıktık tabiri caizse ^^

• Gece boyu bu tip kutleler oluşacak gibi görünüyor inşallah istasyonu vurur nem aşırı olduğundan yeşil kutlenin etkisi kırmızı gibi oluyor yağış bırakma açısından

Sabah kalktığımızda 20+ görürüz inşallah

• Kardeşim sen bölgeden ayrılacaksın sanırım sınavdan sonra gittikten sonra gözün hiç arkada kalmasın demek isterdim fakat öyle bir kış yaşayacağız ki sayende şimididen teşekkür ederim :D

sen rahat ol sağlam sistem emaresi gördüm mü biletimi alır gelirim :D