🚑 Koronavirüs (Covid-19) Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Show haberi açın . Normalleşme takvimi anlatılıyor Mayıs itibariyle . İlk sanayi tekstiller için sonra kafeler restaurantlar diye gidiyor . 8-15 Mayıs awmler başlıyor

Bunlar çok sıkıntı yaratıcak bize.Yolunu kaybeden kafeye, avmye gider artık

• Silifke'de aile hekimi olarak görev yapan Dr. Erdinç Şahin, koronavirüs nedeniyle üç gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.Ölüm nedenine doğal ölüm yazıldı.(YG)

• Show haberi açın . Normalleşme takvimi anlatılıyor Mayıs itibariyle . İlk sanayi tekstiller için sonra kafeler restaurantlar diye gidiyor . 8-15 Mayıs awmler başlıyor

Sağlık Bakanlığı,İçişleri Bakanlığı dururken Show nereden ulaşmış bu bilgilerede paylaşıyor? Show TV'ye mi kaldı açıklama?

• şahsım adına en az 15/20 gün sıfır vaka açıklanmadan normalleşmeye girmem kendi adıma aynı şu anki tedbirleri uygulamaya devam edip avm imiş spor salonuymuş lokantada yemek yemekmiş bunları kolay kolay hayatıma sokmam 2 aydır olmayan şeyler 1 sene daha olmasa beni öldürmez ama normalleşme çabalarınıda anlamak zorundayız hiçbir ülke bu şekilde devam edemez

• Sağlık Bakanlığı,İçişleri Bakanlığı dururken Show nereden ulaşmış bu bilgilerede paylaşıyor? Show TV'ye mi kaldı açıklama?

Yapılan açıklamalar ışığında bunları söylemek zor değil hocam . Bilim kurulu üyelerinin deniz ve havuz yoluyla bulaşma olmayacağı açıklaması turizm sektörüne ışık tutabilir mesela . Öte yandan Awmler ile ilgili haberleri çokça paylaştık . Cumhurbaşkanı ve sağlık bakanın açıklamaları da mayısı işaret etti . Öte yandan DSÖ Türkiye vaka konusunda iyiye gidiyor yönünde haberleri tuzu biberi oldu . Tekrarlıyorum olayların başlangıç aşaması üç gün önce Cumhurbaşkanımizin iyiye gidiyoruz Mayıs da normalleşme ye döneceğiz açıklaması ile . Bakan basın ve medya yoluyla halka yavaştan işlendi . Bireysel olarak artık normalleşme sürecinde bize daha çok iş düşecek

• Sağlık Bakanlığı,İçişleri Bakanlığı dururken Show nereden ulaşmış bu bilgilerede paylaşıyor? Show TV'ye mi kaldı açıklama?

Katılıyorum.Show TV ciddiye alınması gereken bir kanal değil.Bayramdan sonraya işaret ediyor yetkililer.Lütfen onun harici açıklamalara tenezzül etmeyin.

• Katılıyorum.Show TV ciddiye alınması gereken bir kanal değil.Bayramdan sonraya işaret ediyor yetkililer.Lütfen onun harici açıklamalara tenezzül etmeyin.

Yalan haber yapıp milletten tepkş yemeyi göze almaz show tv.CB Erdoğan son yaptığı konuşmada bayramdan önce hazırlıklı olun demişti sonra değil.

• Yalan haber yapıp milletten tepkş yemeyi göze almaz show tv.CB Erdoğan son yaptığı konuşmada bayramdan önce hazırlıklı olun demişti sonra değil.

Bana sorarsanız Bayramdan önce hatta bayramda gevşeme olmaz.Belki şöyle olabilir bazı şehirlerde ufak gevşemeler olabilir vaka sayısının az olduğu illerde.Bayram sonrası olacaktır adım adım.Benim fikrim bu yönde.

Bu arada Show Tv haber konusunda en son izleyeceğim kanallardan biri.HaberTürk ve NTV izliyorum daha çok.

• Bana sorarsanız Bayramdan önce hatta bayramda gevşeme olmaz.Belki şöyle olabilir bazı şehirlerde ufak gevşemeler olabilir vaka sayısının az olduğu illerde.Bayram sonrası olacaktır adım adım.Benim fikrim bu yönde.

Bu arada Show Tv haber konusunda en son izleyeceğim kanallardan biri.HaberTürk ve NTV izliyorum daha çok.

CB Erdoğan bayramdan önce hazırlıklı olun fabrikalar bayramdan önce üretime dönücek tarzı açıklama yaptı.

• Cumhurbaşkanı bazı sektörlerin bayramdan önce hazırlıklarını yapmaları gerekmektedir, dedi. Kanaatimce Mayıs ortası yavaş yavaş işletmeler açılmaya başlar. Bayramdan sonra da belli şartlar ile işletmelerin açılışları sağlanmış olur. Okulların açılması ise 1 Haziran 2020 P.tesi'ye kadar uzatılır. Bu tarihten itibaren açılsa dahi sembolik bir açılma olur, sınavların yapılması için felan.

• Ben tam bu sene üniversiteden mezun olacakken bu virüs geldi.Vizeleri ödev şeklinde yapıyoruz max. %30 etkiliyor.Haziran ortasında Finaller yüz yüze okulda sınav şeklinde yapılması planlanıyor.Şu virüs sebebiyle ne konsantrasyon kaldı ne ders çalışma azmi.Hayırlısı olsun.

• Evet cumhurbaşkanımizin açıklaması ile zaten bilim kurulu üyeleri ve sağlık bakanımız normalleşme adımını destek nitelikte açıklamalar yaptı . Geri kalan adımları da tahmin etmek zor değil . Gelen yetkili mercilerin anlattıklarına göre de kademeli açılmalar olacak . Turizm sektörünu de aktif hale getirmeseler bile . Yazın denizlerde çokca insan göreceğimizi düşünüyorum . Tek temennimiz Singapur gibi ikinci dalga yememek olsun . Yeniden karantina yeniden bir çok sektörün açıldığı gibi kapandığına tanık oluruz .

• İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastaneler Genel Direktörlüğü Covid Hasta verilerini dünden itibaren günlük olarak fakültenin resmi instagram hesabından paylaşmaya başladı.

• Evet cumhurbaşkanımizin açıklaması ile zaten bilim kurulu üyeleri ve sağlık bakanımız normalleşme adımını destek nitelikte açıklamalar yaptı . Geri kalan adımları da tahmin etmek zor değil . Gelen yetkili mercilerin anlattıklarına göre de kademeli açılmalar olacak . Turizm sektörünu de aktif hale getirmeseler bile . Yazın denizlerde çokca insan göreceğimizi düşünüyorum . Tek temennimiz Singapur gibi ikinci dalga yememek olsun . Yeniden karantina yeniden bir çok sektörün açıldığı gibi kapandığına tanık oluruz .

Niye işi sağlama almadan böyle kararlar alınıyor merak ediyorum.Eğer bir dalga daha yersek ekonomik olarak daha ağır darbe yiyeceğiz.

• Cumhurbaşkanı bazı sektörlerin bayramdan önce hazırlıklarını yapmaları gerekmektedir, dedi. Kanaatimce Mayıs ortası yavaş yavaş işletmeler açılmaya başlar. Bayramdan sonra da belli şartlar ile işletmelerin açılışları sağlanmış olur. Okulların açılması ise 1 Haziran 2020 P.tesi'ye kadar uzatılır. Bu tarihten itibaren açılsa dahi sembolik bir açılma olur, sınavların yapılması için felan.

Okulların bence 2 haftalık açılır o da sınavlar için olabilir(ders olmaz çocuklar sınav için gelip gidebilir) . O da olmazsa ilk dönemki sınavlara göre not verecekler diye düşünüyorum.

• Niye işi sağlama almadan böyle kararlar alınıyor merak ediyorum.Eğer bir dalga daha yersek ekonomik olarak daha ağır darbe yiyeceğiz.

2. Bir darbede milletimizin güveni bence kalmaz artık hani kontrol altındaydı felan diye