Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Ayrıca Serdar Ali, Onyekuru'nun neden gittiğine dair hiçbir yerde bahsedilmeyen tarzda farklı bir yaklaşım getiriyor. Ligdeki tüm kiralık oyuncularla ilgili bir durum. Ali Ece ile beraber yaptıkları son vole videosuna youtubedan ulaşılabilir.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• A dan Z ye degerlendirin..

Takimi izlemek icin taraftarin verdigi para hepsinden önemli. Ekran basinda ki, stad da ki v.s taraftarlar senin sorumsuzlugunu kabul etmez. Verdigi paranin senin cebine girdigini bilen taraftar, o hakki senden söke söke almak ister... Mecbursun oynayacaksin... Garibin cebinden cikip milyonlara dönüşen o paralar haram olur sana sonra... Takima ihanet etmeyeceksin, sinirlerine hakim olacaksin.. Hırs başka sinir baska... Bu taraftar mecburmu senin bu yaptigin dangalakligi izlemeye... Iyiyken iyi deriz kötüyken kötü oynadin deriz. Ama ihanettir bu yaptigin Feghouli !

• Serdar Ali Çelikler'in transfer haberlerine itibar ederim, söylediğine göre Belhanda satılmış. D'Avila reyiz bağlamış işi.

Ayrıca FIFA'nın pandemi kararları gereğince, GS'nin tek taraflı olaeak Feghouli'ye istemediği bir indirim yaptığını söylüyor. Yıllık ücreti 3.85 milyondan 3 milyona çekmişler. Maçtaki tekmenin bunun bir yansıması olabileceğini ifade ediyor, yani madem öyle bizde böyle tarzı bir durum. Bu kanıtlanabilecek birşey değil tabii ki, sadece bir fikir yürütme diyelim.

inşallah ikiside gider ciguli bundan dolayı yaptıysa hiç kabul tarafı olmaz git şikayet et kulübü veya sakatım de oynama ama böyle bir şey olduğuna ihtimal vermiyorum

• Ayrıca Serdar Ali, Onyekuru'nun neden gittiğine dair hiçbir yerde bahsedilmeyen tarzda farklı bir yaklaşım getiriyor. Ligdeki tüm kiralık oyuncularla ilgili bir durum. Ali Ece ile beraber yaptıkları son vole videosuna youtubedan ulaşılabilir.

madem öyle bir durum vardı bu kulübü yönetenler ne yapar kardeşim irtibata geçersin adamlarla baktın sıkıntı çıkacak gidersin uefa ya ama maalesef bizim kulüpleri yöneten ahmaklar başka işler peşinde olduğu için kimse üstelemez

• Küme takımlarıyla oynamak ligin en zor maçıdır.Beşiktaş'ın puan kaybedeceğini zaten biliyordum fakat en büyük faktör Lung oldu.İlk yarı adam maşallah Buffon kesildi.Ayrıca Beşiktaş'a verilmeyen 1 tane kırmızı kart + Kayserispor'un iptal edilen 1 tane golü mevcut.

• Feghouli olayı abartılıyor.Kimisi kırmızı kart yer oyunun kaderini değiştirir kimi penaltı yaptırır değiştirir kimi kendi kalesine bile gol atar değiştir.Futbolun içinde hepsi var.6 maçta sadece 3 beraberlik aldıysa bunu 2 oyuncuya mal etmek anlamsız.Bu 6 maçta hep kırmızı mı yediler.Maça asılmıyorlarsa hoca niye takıma alıyor vs vs...

• Ligin dibi gerçekten cadı kazanına döndü bu saatten sonra olaylar olaylar her maç alanya fener gs bjk sivas ligi 3 bitirmek için savaşır belki bu 4 hafta gerçekten kıran kırana maç izleriz

• inşallah ikiside gider ciguli bundan dolayı yaptıysa hiç kabul tarafı olmaz git şikayet et kulübü veya sakatım de oynama ama böyle bir şey olduğuna ihtimal vermiyorum

Belhanda şu yıllık maaşıyla satıldıysa harika olur, ele sıcak parada geçer hem.

madem öyle bir durum vardı bu kulübü yönetenler ne yapar kardeşim irtibata geçersin adamlarla baktın sıkıntı çıkacak gidersin uefa ya ama maalesef bizim kulüpleri yöneten ahmaklar başka işler peşinde olduğu için kimse üstelemez

Abi Başakşehir maçı sonrası kalmayan şampiyonluk ihtimali sebebiyle 2 ay ekstra maaş verilmek istenmemiş, benim anladığım bu. SAÇ, Fatih hocanında haftalık tatilde Bodrum'a gidip geldiğini ve ligi saldığını doğruluyor ki dünde zaten GS'liler bizi bu senelik affetsin dedi. Yani şampiyon olmayacaksam parada harcamayayım denmiş.

Lemina'da aynı şekilde olmuş. Sadece Seri'ye 2 ay daha maaş ödenecekmiş ve bu olay Seri'nin seneyede GS'de kalmaya devam etmesi ihtimalini bence kesinlikle arttırıyor. O 2 aylık maaş parası onun için verilmiştir.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Feghouli olayı abartılıyor.Kimisi kırmızı kart yer oyunun kaderini değiştirir kimi penaltı yaptırır değiştirir kimi kendi kalesine bile gol atar değiştir.Futbolun içinde hepsi var.6 maçta sadece 3 beraberlik aldıysa bunu 2 oyuncuya mal etmek anlamsız.Bu 6 maçta hep kırnızı mı yediler.Maça asılmıyorlarsa hoca niye takıma alıyor vs vs...

konu bu usta bu takım maça asılmıyorsa neşteri vuracaksın çıkacaksın diyeceksin ki ben artık bu forma için elinden geleni verecek adamları oynatıcam taraftar olarak kulüp olarak arkamızda olun ama nerde

• Geçen sene 9 milyon euroya vermedi bu adamı kardeşim:) ben ona yanarım ayrıca diğer dediğin olaylar gerçekse hocayıda tutma abi takımda böyle bir şey kabul edilemez ki ne demek ligi salmak o zaman otorite boşluğu evlere şenlik