Hava Forum 2019 Yaz Ligi(Bilgilendirme Konusu)

 • Uzun bir aradan sonra ben de katılacağım herkese başarılar dilerim.


  Ayrıca madem kasıma kadar devam edecek yarışmanın adına sonbaharda eklenebilir kasımdaki istasyona göre yaz ligi adı altında kar tahmini mi yapalım :D

 • Geçmişteki liglerin son hafta puan durumlarını kullanıp küçük bir analiz yaptım. ilk 30 ya da 40ta olup Her üç yarışmaya katılanları analize dahil ettim. Arada gözden kaçırdıklarım ya da nicki değiştiği için alamadıklarım olabilir.


  Sonuç olarak önceki yarışmalarda ilk 3e girebilmek için yarışma başına ortalama 22-23 puan yetiyorken, bu ortalama geçen seneki yaz liginde 26-27'lere, yeni bitirdiğimiz kış liginde ise 32-33'lere çıkmış durumda.


  Ben kendi kendime seviniyordum "Oh, ortlamamam her ligde giderek artıyor diye ama maşallah herkes kendini geliştiriyor. Tebrikler. :hfyeni (25)::hfyeni (25)::hfyeni (25):


  Bu artışa göre herhalde önümüzdeki yaz liginde ilk 3e girmek istiyorsak yarışma başına ortalama en az 36-37 hatta belki 40a yakın almak gerekecek gibi. :31582:31582:31582


 • Sıfırdan başlayıp uçuşa geçenler olduğu gibi,çok iyi başlayıp çakılanlarda olmuş.Genel olarak ortalamalar sürekli yükselmiş artık bu bilinç oturmuş ligler çekişmeli geçiyor geçmeye de devam edecek galiba.

 • GOJIRA Güzel çalışma eline sağlık. Tabi 2017-2018 yanıltıcı durabilir takip eden yarışmalarda ki puanlama değişiminin de bunda bayı büyük.

  Kendim için konuşursam performansım düşerken son iki yarışmada ortalama tavan yapmış.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.