30 Ocak 2019 Miat Olacak

• İlk defa Gfs uzun bir süre sonra efsane verdi. Gelmesi zor biliyoruz ama buna da şükür en sonun da gördük modelde de olsa.

• divane hocam annenize Allah tan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun..bu konuda divane hocama sonuna kadar katlıyorum bir kişiyi sevmeye bilirsin ama onun özel hayatına özel kabul ettiği kişilere kotu sözler söyleyemezsin ben arada denk geliyorum kendisine apacik bir linç girişimi var sebepsiz yere ve divane hocam eleştiri elbette yapıyor ama ben hiç bir zaman düzeysiz hakaret içeren bir sey yazdigini görmedim burada bilerek isteyerek bir kişinin huzurunu kaçırmak isteyen kisi/kişiler var eminim yönetim elinden geleni yaoiuordur ama buna da bir dur demek lazım..iş küfüre kadar gidiyor resmen benim burada bir kardeşin olarak divane hocam a diyecegim kotu söz soyleyene aittir canınızı sıkmayın zaten amaçları sizi üzmek sizi boyle gördükçe amaçlarına ulaşıyorlar zaten burda olan kişilerin amacı hobi millet model takip edip eğlenmek istiyor ve sebepsiz bir şekilde hakaret yiyorlar ayıp cidden

• sag olasin kardesim.uzumez beni bu sekilde kimse ama yeter artik..hastalikli bir insan.40 tane rumuz degistiriyor.ozelden zamaninda ayari cektim.tam bir asagilik.gelsin gercek hayatta goruselim.gölgesiz zavalli.burasi bir hobi alani kimse kimseye hakaret ya da kufur edemez.kimse kimsenin babasinin oglu degil...yonetimin iyi niyetinden suphem yok ama onlarda 1 kisinin 40 ayri rumuzunun oldugunun farkindadir adam daha 10 gunluk uye ana beni 40 yildir taniyormus gibi laf atiyor..aman her neyse cani cehenneme..

• divane hocam annenize Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın.. Arkadaşlar doğru söylüyorlar. Muhattap olmayın şikayet edin geçin. Klavye başında herkes aslan kesiliyor. 10 yaşında çocuk 2 kelamı ile forumu karıştırabiliyor. Dikkate almamak lazım.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Geç olsun güç olmasın hocam. Yeni dönemi tahmin ettiğiniz için tebrik ederim tarih pek sıkıntı değil açıkçası ki Şubat başında bile endeksler göz kırpmaya başlamıştı :)

• 6/7 Mart gibi bir salınım daha olabilir.

Alıntı

Sistemin daha da kuvvetlenme potansiyeli var. Sezon sonunda geldi ama pir geldi.
    Ne demiş kişi Mart iyidir...

Alıntı

• Sinoptiği neresinden tutsak elimizde kalıyor. Bazı şeyleri kabullenmek zordur hele ki sezona sert girip, tarih vaat eden bir sinoptik ile başlayıp bahar havasına erken girmek...

Bitti demeyelim.

MART İYİDİR.

Hocam belki erken ama galiba sizin öngörünüze yakın ilerliyor. Aksi olsaydı zaten bariz bir yorumunuz olurdu. Çok büyük beklentileriniz olmadığı için Mart ayına dikkat çekmişsiniz.

Sizin bu erken uyarılarınızı, net paylaşımlarınızı çok seviyorum. En azından sorsam Şubat sonu için bir fikriniz var mı ya da Mart için şuanda ekleyeceğiniz bir durum?