Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Model sayfasında tarafsız paylaşımlar pek mümkün değil. Yazar tahminciler İstanbul da yaşıyor ve doğal olarak sistemin kendilerine gelmesini istiyor. Yönetim de bir yere kadar bununla mücadele edebiliyor. Dengeler gereği bu böyle. Kim ne derse desin. Kafanıza takmayın. Dua edin. 2017 de ilk sistem istanbulun ikinci ull sistemi bize indi. Her şeyin hayırlısı. Samed hocaya yüklenmeyin fazla o da bunalıyor. Her yeri idare etmek dengede tutmak kolay değil. Hem hemşerimiz olur kendisi😊

• Sayın admin arkadaşın anlamadığı noktaya parmak basalım şimdi.Samet kardeş sisteme güzel yazılması bize dokunmuyor.tartışma da buradan değil bizim için sistem kötü çıkınca bizim kötü dememizden çıkıyor.yani alınganlığı yanlış tarafta arıyor olabilir misin acaba? Tehditvari konuşarak amacını bilmiyorum ama Havaforum olmadanda kar bekliyorduk.Çokta şey yapma.Çocuk gibi milleti azarlamana gerke yok sil üyelikleri gitsin.Benden başlayabilirsin mesela.

• Anlama istemek büyük lütuf benim için anlamayacaginizi biliyorum zaten mantikli cevap gelmeyeceğini de biliyordum sonuç ortada.

Size son kez yazıyorum şu Doğu Karadeniz'in yakasını bırakın sizin kadar bu sayfanın üstüne gelen yok. Mantıklı birşey yazsak ne olacak her zaman siz haklısınız biz haksısız çünkü.

• Samet Bence sen yapıcıdan çok yıkıcı konuşuyorsun bu tarz konuşmalarını kınıyorum
    (Anlama istemek büyük lütuf benim için anlamayacaginizi biliyorum zaten mantikli cevap gelmeyeceğini de biliyordum )... gibi

• Adam 5 kişi kaldık diyor(ona göre) ama niye 5 kişi kaldık diye sormuyor ya kendine sormuyor kendinde bir sebep aramıyor çünkü ona göre sebep hep dışarıda.Ama şunu bilmiyor adam bu tip kişiliklerden bıkmış yazmıyor abi yazmıyor ne yazacağım ya diyor adam ne söylesem anlamayacaklar diyor sonuç yine SIFIR olacak diyor yazmıyor sonra da konuda 5 kişi kalıyorlar.

Batı batı diye diye batıya giden sistem şimdi doğu doğu diye diye size geleceğine inan kişiler var ya.Şaka gibi akıl almıyor mantık almıyor böyle insanlar yaşıyor bu dünyada.Sonra da biz suçlu oluyoruz biz özeleştiri yapmıyoruz.Yapıyorum özeleştirimi bu konuya tanınan tölerans tanınmasaydı konuda yazabilecek kişi sayısı çok daha iyi olurdu.5 kişi kaldınız ya o 5 kişi kaybolurdu ortadan sonuç sağa sola bulaşmayan,psikolojik sorunları olmayan daha güzel bir konu olurdu ne yazık ki hata yaptık.

Hem saman altından su yürüteceksin hem dalga geçer gibi konuşacaksın sonra da aman ha mesajım silinmesin nerede var bu özgürlük.Bu arkadaşların kafasında ben alamayayınca banane ya gerisi ne halt yerse yesin düşüncesi var.Kapısının önüne isteyen yok mu burada?Böyle bir bencillik burada çıkıp diğer konulara sıçramadı mı?Pardon ya öyle bir şey yoktu sizde dimi ben yine istanbulu övdüm.Doğruya siz çok doğrusunuz biz istanbulluyuz.Biriside sözlerimne verecek cevap bulamıyor bundan sonra hep istanbul alsın diyor başka bir NİRVANA.

• Samet Bence sen yapıcıdan çok yıkıcı konuşuyorsun bu tarz konuşmalarını kınıyorum
    (Anlama istemek büyük lütuf benim için anlamayacaginizi biliyorum zaten mantikli cevap gelmeyeceğini de biliyordum )... gibi

Yapıcıdan çok yıkıcı öyle mi?Sürekli batı-doğu muhabbeti yapanda benim çok doğru.

• Size son kez yazıyorum şu Doğu Karadeniz'in yakasını bırakın sizin kadar bu sayfanın üstüne gelen yok. Mantıklı birşey yazsak ne olacak her zaman siz haklısınız biz haksısız çünkü.

Size yazmaya devam edeceğim bu at gözlüğü sürdüğü sürece.Siz şu batının yakasını bırakın.Benim kapımın önüne yağsından kurtulun kimse size dokunmaz ama nerde.Sizden MANTIK beklemek çok zor bir şey.

• Samet Bırak adam ne düşünüyorsa onu yazsın hakaret eden yok küfür eden yok adam doğu doğu yada batı batı yazınca bir şeyin değimediğini herkes biliyor bırak insanlar aralarında durumu değerlendirsin bu kadar müdahaleye gerek yok adam batılı gelsin deyince bir şey olmuyor yazan yazsın

• Samet Bırak adam ne düşünüyorsa onu yazsın hakaret eden yok küfür eden yok adam doğu doğu yada batı batı yazınca bir şeyin değimediğini herkes biliyor bırak insanlar aralarında durumu değerlendirsin bu kadar müdahaleye gerek yok adam batılı gelsin deyince bir şey olmuyor yazan yazsın

Her şey hakaret her şey küfür size göre o zaman.Adam alttan alttan sallıyor sağa sola buna ne yapacağız.Çocuk mu var karşınızda sizin.

• Empati empati...

Bu empati mesela batı batı dediği için batıya giden sistemin aynı adamların bu sefer doğu doğu demesi gerektiğini söylemek mi?Böyle diyince de doğuya mı gelecek mesela?Empati diyorsunuz empati yapmayan sizsiniz yok mu karşı tarafda var aynısı ordada var ama bu kadar aleni değil.

• Arkadaşlar tartışma yapmaya gerek yok bence batılı kardeslerimiz doya doya yaşasın sistemini nasıl olsa onlarin 15 gunde aldıği kar yağışını biz bir gecede alıyoruz tartışma olmasın lutfen

Samsun-Salıpazarı ( 95 Rakım ) 2017 yılı bir gecelik bir kar yağışı sabaha doğru tam tarih aklimda değil

bdd50847aa6bfe3e608.png

• Samet

Alttan sağa sola sallayanlar için bir şey demedim ben doğu gelsin ya da batılı gelsin yazanlar için konuştum zaten adam bölgesinde doğulu gelsin yazarsa ne olur sanki
    Ben karşımda çocuk olsa da aynısını yazarım karşımda insan olsun yeter ( Magnus Kasparovu yendiğinde 13 yaşındaydı anlayana)