Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• İnşallah kar yagsın yeterki. Gerisi boş ama umudum 31 sisteminde. Geçen yıl hep geldi geldi ama sistemlerin önünü sanki bir kalkan kesti durdu ve bu korku karamsarlık içimize yerleşti. Hava da bile kar görmeyeli 500 gün oluyor

• gargut1461 onu o kadar sıkıntı yapma. Forum o alanı google adverse'ye veriyor, oraya reklamı google koyuyor. Forum, google olmadan reklamla uğraşamaz. O reklamı google'a şikayet edeceksin, dikkat edersen üst sağda x var, oraya bas. Şikayet et, rahatsız edici, uygunsuz, çok sık çıkıyor filan de. Çok şikayet olursa kaldırır galiba Google.

Hatta şunu da söyleyeyim, forumda çok önemli bir özellik var. Direk bilgisayardan, telefondan resimi foruma koyabiliyoruz. Çoğu forumda bu yok. Resim yükleme sitesine yükleyip foruma linkini koymalısın. Böyle olunca hem daha zor oluyor, hem de resmin silinme riski oluyor. Bu hizmetlerin hepsi için forumun büyük bir kira gideri vardır, ayrı sunucu filan bile gerekebilir galiba. Reklam olmasa çeviremezler.

• gargut1461 onu o kadar sıkıntı yapma. Forum o alanı google adverse'ye veriyor, oraya reklamı google koyuyor. Forum, google olmadan reklamla uğraşamaz. O reklamı google'a şikayet edeceksin, dikkat edersen üst sağda x var, oraya bas. Şikayet et, rahatsız edici, uygunsuz, çok sık çıkıyor filan de. Çok şikayet olursa kaldırır galiba Google.

Amaç üzüm yemek yerine bağcıyı dövmek olunca bu tip tepkiler geliyor.Siteye katkısı olmadığı gibi artık kötüleme,karalama kampanyası başlattı bu üye.Neyse normal bir üye olarak keşke herkes sizin gibi anlayışlı olsa ve bu konunun böyle işlediğini anlayabilse.Bilip anlamamazlıktan gelmese.Tekrar teşekkürler.

• Hocalarımız-Adminlerimiz gecesini gündüzüne katmadan uğraşıyor bilgi aktarıyorlar bizlere önüne çıkan reklamı geçmek veya atlamak bu kadar zor olmamalı.Ayrıca yuksekbasinc 'in dediği gibi burda illa birine sitem edeceksen o Google'dir.Forum adminleri değil.

• En azından serin soğuk bir döneme giriyoruz görünüyor. Her ne kadar şimdiden güçlü görünmese de 240 da azor dikine kafa kaldırsa soğuklar aşağıda güçlenebilir üstten henüz tam soğuma girmedi ama akşama göre biraz doğulu.300 de azor istediğimiz yerden daldı inişe geçiyor sonu yine sağlam bitecek görünüyor

• İnşallah bu sefer istikrar korunur, karlı yılbaşı yaşarız. Gfsden müthiş görüntüler. Kıbrıs’ın hemen Doğusunda ab alanı üzerimizde -10’lar. Daha ne olsun.

• Arkadaşlar.. son 2 senedir özellikle bu bölgede ki hf üyelerindeki bazı üyelerinde ne yazıkki Karsızlık sendromu, bana göre( karsızlık şizofrenilik) seziyorum. Dünyanın sonu değil. Olaylara nesnel yandan bakalım. Öznel davranirsaniz kişiler tarafindan olumsuz diye kavranip elestiri alirsiniz. Bu arada hep sinerji diyoruzya anlamiyorum bende nasıl oluyorsa bölgemiz adına ortak kanıda birleşen bir olumsuz sonuç çıkınca her mesaj olumsuz. Ama olumlu olunca 1-2 tane olumlu mesaj yaziliyor.

Ya bu bölgenin sinerjisi hiç yok.

Ya da bu bölgeyi bazı kişiler pravoke etmeye calisiyorlar. Kuyruk acılarımi var artik bilemem.

Benim gördügüm bu. Bundan sonra biraz daha ozenli birazdaha hoşgörülü olmaniz dilegiyle.

• İstikrar devam ediyor Allah'a şükür , karlı yılbaşını memleketimde en son 2012 senesinde yaşadım galiba memlekette en son 2017 kışında kar gördüm özlem çok büyük.