Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Karışık diyagramları her zaman sevmişimdir ip gibi olmasındansa sürprize açık olması daha iyi ip gibi olacak 26 Ocak - 2 Şubat 2017'deki gibi olsun arşivinde olan varsa atsın buraya gözlerimiz bayram etsin biraz :hfyeni (29):

• Samet abi haddime değil ama bence Orta ve Doğu Karadeniz'i eski haline getirin iki konu arasında gidip geliyor üyeler bu bölgede Samsun'dan gol haberi gelmeden Trabzonlu rahat uyuyamaz hem böyle daha yorucu oluyor tabi en iyisini siz bilirsiniz ama bence üyelerde böyle düşünüyordur.

• Samet abi haddime değil ama bence Orta ve Doğu Karadeniz'i eski haline getirin iki konu arasında gidip geliyor üyeler bu bölgede Samsun'dan gol haberi gelmeden Trabzonlu rahat uyuyamaz hem böyle daha yorucu oluyor tabi en iyisini siz bilirsiniz ama bence üyelerde böyle düşünüyordur.

Aynen Düzköy Akçaabat dan ayrılamaz...

Karar verildi bu şekilde olacak.Herkes yerinde mutlu bu şekilde.

Katılıyorum bu duruma bende.

Popülasyon olarak baksak (Ege Akdeniz'i saymazsak havaforum için) Karadeniz 3. bölge olmasına rağmen 2 bölgeye ayrılmış üzerine bir ayrım daha yedi.

Net bir açıklama da yapılmadı henüz.En kalabalık bölgelerde bir ayrım olmadı hatta batı karadeniz ile Marmara birleştirilmiş ben anlam veremedim.

• Konu hakkındaki son yazımdır.Bir çalışma yapıldı ve o şekilde kalacak.Her zaman olduğu gibi kendi bölgesinde yazmak isteyen yazar yazmak istemeyen yazmaz.Orta karadenizdekinin doğuyla işi ne?Doğudakinin orta ile işi ne?Tamam var diyelim yazmak isteyen yazıyor erinen var ise bunun için konu birleştirmek olmaz yazmaz olur biter.Geçmiş çabuk unutulmuş orta karadeniz koparken doğu fönlenirken doğudakilerin ortadakilere laf çarptığı günleri ne çabuk unuttuk?Aynı şeyin tam tersi olduğunda ortadakilerin doğudakilere aynı şekilde davrandığını ne çabuk unuttuk.Kapısının önücüleri ne çabuk unuttuk?Çok da güzel oldu herkes yerine yazıyor.

• Konu hakkındaki son yazımdır.Bir çalışma yapıldı ve o şekilde kalacak.Her zaman olduğu gibi kendi bölgesinde yazmak isteyen yazar yazmak istemeyen yazmaz.Orta karadenizdekinin doğuyla işi ne?Doğudakinin orta ile işi ne?Tamam var diyelim yazmak isteyen yazıyor erinen var ise bunun için konu birleştirmek olmaz yazmaz olur biter.Geçmiş çabuk unutulmuş orta karadeniz koparken doğu fönlenirken doğudakilerin ortadakilere laf çarptığı günleri ne çabuk unuttuk?Aynı şeyin tam tersi olduğunda ortadakilerin doğudakilere aynı şekilde davrandığını ne çabuk unuttuk.Kapısının önücüleri ne çabuk unuttuk?Çok da güzel oldu herkes yerine yazıyor.

Şimdi öyle bir konuya parmak basıyorsunuz ki geçen gün bir arkadaşın yorumu okudum.Malatayalı yada Elazığlı olması lazım ''bizim konuda Akdenizli arkadaşlarda mevcut konuya yorum yaparak konuyu dağıtmak istemiyorum'' yazıyordu.

Doğu Anadolu'nun Doğu Akdeniz ve G.Doğu Anadolu ile aynı konu başlığı altında toplandığını gözden kaçırmamak gerekir.
    Ben Malatyalı olsam konumda kilis' arkadaşla ne konuşabilirim ki normal sohbet dışında.Empati yapınca ben anlam veremedim.

Ancak yönetim kararıysa saygımız var yanlış anlaşılmasın.

Zaten söylemlerinizden Orta Kardeniz bölümünden şikayet edilip ayrım noktasına gidilmiş gibi bir çıkarım da bulundum rahatsızlık söz konusuysa eyv.