Wow turkey olayi

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Benim mesajimi oldugu gibi yayinlayan kisiyi taniyorum.beni arayip yazimin sonuna alintidir diye yazmayi unuttugunu soyledi. Kisaca olay kapanmistir. Bu yazinin altina Samet'in ekleyecegi birkac seyde olacak.

• Her şey altta resmini paylaştığım veriyi yayınladıktan sonra oldu.
    forum.havaforum.com/attachment/13349/
    Önce önünden geçmediğin bir sitenin facebook resmi sayfasının direk semih hocayı hedef alan hakaretvari mesajını üyelerimizden @Hardy55 bana özel mesaj yoluyla bildirdi.Ben de daha sonra semih hocanın konusundan bu mesajı paylaştım;
    Adsız 3.png
    Ama bitti mi bitmedi.Bu sefer inanın size daha düne kadar adını duymadığım bir siteden bir kişi semih hocanın açtığı yeni konuyu hiç değiştirmeden alıp kendi tahmini gibi paylaştı.Bunu da moderatörlerimize özelden üyelerimiz bildirdi.Bunun üzerine bizim siteden bir yönetici arkadaşımız durumu anlatan bir mesaj yazabilmek için üye olup gerekli cevabı verdi.Üzerine semih hoca da bu kişinin kendisini arayarak özür dilediğini söyledi.Olay kapanmadan o siteden yine kuduran şahışlardan birisi bize hakaret eden sayfanın mesajını paylaşarak önce oraya cevap versin tarzı bir mesaj yazdı olayı çirkinleştirdikçe çirkinleştirdi.Daha sonradan bu sitede sanki semih hoca bunları görmüş cevap yazıyormuş tavrında davranan nicki "semihR efsane" olan birisi bu mesajlara cevap vermeye başladı ve geldi cevap yazdı izlenimi yaratmak istedi.Hatta bu kişi yeni beklentisinin 1-4 şubat olduğunu söylemeye başladı.Öncelikle şunu söyleyeyim.Semih hoca daha öncede bahsetti bu kişi de dahil olmak üzere hiç bir sitede başka nicki ile paylaşımda bulunmamaktadır.Konusu burdadır;
    Bilgilendirme
    Sonuç olarak özellikle Kamuoyunu aydınlattığımız rakamlardan sonra artan bu saldırgan tutum ile alakalı gerek biz site yönetimi olarak gerek de Semih hoca hukuki haklarmızı aramaktan kaçmayacağımızı tekrar dile getirmek isteriz.Bu konu hakkındaki yazacağımız son mesaj olup bu tip sitelerde bize yada hocalarımıza olan herhangi bir saldırgan tutum olduğunda siz değerli üyelerimizden bu mesajları bize en kısa sürede ulaştırmalarını istiyoruz.Bundan sonra ki süreçte hukuk yoluna başvuracağız.Anlayışınız için teşekkürler.

• Benim anlamadığım ne bizim yönetimden birisi ne de yazarlarımız başka sitelerdeki yorumcu yazar yada yöneticileri eleştirmez tek kelime etmezken belli başlı insanların sadece prim yapma amaçlı Efsane Semih hocamızı kullanması bunu yaparken de basit bir sokak ağzı takınması. Kabul edelim Türkiyenin ilk ve en büyük meteoroloji sitesinin adı büyüdükçe bu tür kendilerine yakışır aşağılıkça saldırılar artarak devam edecek. Sorun yok buradayız ve dahada büyüyeceğiz bunada kimse mani olamayacak.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN