Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• Samet sizi seviyorum ve düşüncelerinize önem veriyorum. Ancak burada benim açığımı arayanlar var. Daha önce de yeni üyelik açan ve ilk mesajlarında beni hedef alan üyeler oldu. Muhtemelen bunlar yan hesaplar olabilirler. İp taraması yapılırsa eminim çıkar ortaya. Bu konuya da değinmek istedim.

Söylediklerinize dikkat edeceğim hocam. Saygılar.

• Bugün Aralık ayının ikisi yani mevsimsel olarak kışa girmemize 19 gün daha var. Henüz sonbaharın sonundayken kar sınırında sıcaklık beklemek ve olmuyor işte bu kış sıcak geçecek demek en hafif tabirle cahillik. Geçen yıl da aynı arkadaş Kasım sonunda kendince tahmin yapıyor ve ocak 20 de kar yağacak diyordu bilimsel dayanak olmaksızın. Kendisini eleştirenlere de kripto falan diyordu:) bu psikolojik sıkıntıların olduğunun göstergesidir. Bu şekilde yazıları gördükçe tüm yazma isteği ölüyor içimdeki.

• Samet sizi seviyorum ve düşüncelerinize önem veriyorum. Ancak burada benim açığımı arayanlar var. Daha önce de yeni üyelik açan ve ilk mesajlarında beni hedef alan üyeler oldu. Muhtemelen bunlar yan hesaplar olabilirler. İp taraması yapılırsa eminim çıkar ortaya. Bu konuya da değinmek istedim.

Söylediklerinize dikkat edeceğim hocam. Saygılar.

Bu konuda katılıyorum bu kişinin tüm yorumları burada birilerine salça olmaktan ibaret.İp taramasıyla özdeşleşen hesap ilişiği olursa bilgilendirirseniz teşekkür ederiz.

Samet

• Boş yere kendinizi üzmeyin canınızı sıkmayın. Samet doğru söylüyor kış yeni başladı biten giden bir şey yok. Şubat sonu olsa hep beraber yanarız tabi ama daha Aralık ayına yeni girdik.

10 Aralık için batı ağırlıklı duruyor ama hiç belli olmaz. Ben kaç senedir nelere şahit oldum bu gözlerimle. Sabaha bakarsınız diyagram ortalaması -5 olmuş, tüm modeller dönmüş tersine. Olmaz demeyin sakın bu sistemde olmazsa başka sistemde emin olun siz de şahit olacaksınız bu duruma. İhtimal az ama olmaz diye bişey yok. Olmazsa da bitip giden bir şey yok takibe devam yeni başladık.