İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu (2017-2018 Arşiv)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • şimdi bu forumda kimin ne olduğunu kimse bilemez güzel bir insan çıkıp foruma geliyor ve güzel açıklamalarda bulunuyor ve bu açıklamalar farklı yere çekiliyor kimse büyük değildir ben insanım sende insansın tek allah büyüktür kul ise küçüktür bu adamın yazdıklarında ben hiç bir sorun yada yanlış bilgi görmedim adama cephe almanın anlamı yok hee birde farklı acıdan bakarsam birilerinin ekmeğine yağ sürmüş görüntüsü çıkarılıyor görünen köy klavuz istemez ne olursa olsun saygı duyulması hemen cephe alınmamalı özgür bir ulkede yaşıyorsak herkez eleştiri yapabyapabilir ama üslubunu bozmadan ben şimdi bunu yazdım amacım birilerine laf sokmakta değil mesaj sılinebilir önemli değil ben burada düşüncelerimi forum kurallarina uygun bir şekilde yazıp paylaşmıyorsam burada durmanın da bir anlamı yoktur üyeliğimi iptal eder çeker giderim hayırlı forumlar yanlisim varsa affola

semih hocamız gerekli açıklamayı yaptı uzatmanın anlamı yok unuttuk gitti önümüze bakalım arkadaşlar ufak sinek mide bulandırır

Bunuda yazmadan geçemeyeceğim, arkadaşın 2 mesajını siz üyelerin yorumuna bırakayım. Bu konuda yaptırım yapmayacağım elbette herkes fikrini söylemekte özgürdür. Ama tutarlı olmak diye birşey var değil mi?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @Baybarshocam ben çocuk değilim kendimide kişiliğimide karakterimide yapimida bilen biriyim o yüzden pek takıntı yapmam siz neden rahatsız oldunuz bu mesajdan anlamadım ikili konusuyorsun dersen yanılmış olursun ben semih hocamızin yorumunu okuduktan sonra yazdım en son mesajı dikkat ederseniz neyse problem degil teşekür ederim

• İstanbul konusu bir süre kapalı kalacak sakinleşsin herkes

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• OHAL? kalkmıştır buyrun İstanbul ahalisi, eski tartışmalardan uzak duralım,iyi forumlar..

• Atışmalar felan çok keyifli değil mi ? Abi kar yağar veya yağmaz niye bu meseleler böyle büyüyor. Ama forum bugün inanılmaz keyifliydi internet paketim bitti takip edeceğim diye

• Atışmalar felan çok keyifli değil mi ? Abi kar yağar veya yağmaz niye bu meseleler böyle büyüyor. Ama forum bugün inanılmaz keyifliydi internet paketim bitti takip edeceğim diye

:hfyeni (18): :hfyeni (18): :hfyeni (18):

• Doğduğumdan beri hep sahil kesiminde oturdum iyi kötü güzel sistemler gördüm, geçen sene evlendim E5 üzerine çıktım daha rakımı yüksek yere lakin bu sene de bi cenabetlik gidiyor maalesef. İşte , evde takip etmekten kafayı yedim artık gelsin lütfen sistem :((

• Sokaklar karsız olduğu için ne kadar tozlu ve karışıksa forumda aynen öyle. Geç olsun güç olsun ama yeterki olsun. Hem insanların hemde doğanın acilen beyaz güzelliğe ihtiyacı var.