Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Potada Sabriye*Adem-Erdi-Berna var.Şimdi bir değerlendirme yapıcam kendime göre.

Adem bana kalırsa çok olağanüstü bir durum olmazsa Kıbrısta ve seveni çok performansı genel manada iyi onun gitmesini beklemiyorum.

Berna hani hatırlayın yarışmacıların istediği yemekler vardı ve oylandı Berna ve Ogeday'ın çıktı Berna'nın buradan sevidliğini ve Göz6'dan kitlesini düşünürsek Berna'nın gitmesini zayıf buluyorum.

Erdi.Performansı yok.Göz6 şampiyonu olması bence onun tek avanatajı ve oradan kitle edinmesi Erdi üstteki 2 isimden gitme ihtimali bana göre fazla.Ama bana göre gitme ihtimali %30.

Sabriye.Performansı genelde düşük.Sabriye geçen potalardan çıkmasının sebebi Ademdir büyük oranda.Evet belli bir kitlesi var ama bu 3 isime bakarsak bana kalırsa gitmesi en yüksek ihtimal Sabriye duruyor.

Bu 4 isimden Erdi ve Sabriye gitme adayıdır.Erdi'nin kitlesi önceden oluştuğu için Sabriye'ye el sallarız diyorum.

Bu Kadar. X/

• bence Berna gidecek,ama berna olmazsa gidecek olan sabriye olur. Eğer sabriye gitmezse ünlüler adasında kavgalar durulmaz aksine kılıçlar çekilir tamamen.

Bu acun işini biliyor öyle bir fragman var ki seyretmeyen bile ahanda kavga var diye izler:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• göz6 yarışması bir ütopya gibi geniş kitlelere ulaşan yarışma olmadı.oylama sayısı çok yüksek olmadığı için erdi berna gibi sivri tipler 1.liklerde oldular.hatta Acun reyting amaçlı bile oylamaları speküle etmiştir.göz6 oy zayıflığı bulutun elenmesinde belli oldu.gökhan 3 göz6 finalistleri arasında girdiği potada kalabildi ve bu erdide sıkıntı yarattı bu hafta tepkisinin fazlalığı ondandı.Özetle 1.berna 2.erdi 3.Sabriye 4.Adem gitme olasılığı vardır...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Tuğçe için hep diyorum çok terbiyesiz bir kız, oyun kazanıp karşı tarafla(kendi aralarında) dalga geçtiğide çok oluyor. Saygısız bir kız,.

Serhat a zaten artık diyecek bir laf yok, karaktersizleri tavan yapmış vaziyette, umarım en kısa zamanda bir tanesi gider ve akılları başlarına gelir

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• İlhan ve 3 piyonu, zaman zaman serhatı zaman zaman furkanı bazende semayı kullanıyor:)

• Bayrampaşalı coştu:)

• olmadı diskalifiye.. Ben sabriyeyi sevmiyorum ama serhatı daha çok sevmiyorum o yüzden önce serhat gitsin:)